Naujienų srautas

Kultūra2017.03.06 11:34

Elektroninės muzikos festivalis „Revolution Festival“ atskleidžia pirmuosius dalyvius

LRT.lt 2017.03.06 11:34

Ketvirtus metus vyksiantis „Revolution Festival“ pateiks nemažai staigmenų. Praėjusiais metais muzikantus sutalpinę dviejose scenose, visą festivalį – daugiau nei penkiuose hektaruose teritorijos, o melomanų ausims per tris dienas pasiūlę daugiau nei 80 lietuviškų bei užsienio žvaigždžių, šiemet festivalio organizatoriai planuoja renginio augimą, skelbia organizatoriai.

„Ketvirtasis festivalis šiemet vyks visa para ilgiau – keturias dienas ir tris naktis, o nesibaigiančią muziką ir daugiau nei 100 atlikėjų išgirsti kviesime net keturiose scenose, kurias užpildys išskirtinai tik elektroninės muzikos skambesys“, – pirmąsias festivalio staigmenas pristato organizatoriai.

Tiksli šių metų festivalio vieta vis dar neatskleidžiama, tačiau elektroninės muzikos vandenys šįkart skalaus Jungle ir Reggae, Techno, Hardcore ir Drum and bass bei Psytrance ir Chill out teritorijas. Organizatoriai pristato lyriškus scenų aprašus ir pirmąsias scenų žvaigždes.

Pagrindinė festivalio scena išlaikiusi praėjusių metų pavadinimą Promised Land šiemet išskirtinai dedikuojama Jungle ir Reggae stiliaus muzikai, o pirmasis – vienas galingiausių ir garsiausių šių džiunglių liūtų – Londone reziduojantis rusų kilmės atlikėjas DJ Vadim. Jo muzikoje susipina hiphopo, triphopo, soulo, funko, grime, reaggae, dub and bass ritmai, o jis pats apibūdinamas kaip atlikėjas, kuris negali būti ignoruojamas dėl savo ypatingai skambančios kūrybos. DJ Vadim išleido 11 solo albumų, 5-is „miksų“ CD, 7-is grupinius albumus ir nesuskaičiuojamą kiekį „remiksų“. Savo kūrybą DJ Vadim pristatė jau daugiau nei 60 šalių, o kiekvienais metais surengia po 170–180 pasirodymų.

Kosmišku Space Land pavadinimu apdovanotos Techno scenos lankytojai turės galimybę išgirsti pasauliniu techno muzikos simboliu tapusį prodiuserį iš Kosovo – Vegim. Elektroninės muzikos pasaulyje atlikėjas sukasi jau kone trisdešimtmetį, per kurį išleido galybę kiekį kūrinių ir jų „remiksų“. Šio atlikėjo pasirodymai yra vadinami vienais išskirtiniausių techno muzikos pasaulyje.

Magiškasis festivalio kampelis – Dream Land scena. Šioje erdvėje skambės Psytrance ir Chill out muzika, o užklystančiuosius pasitiks tarp nakties ir dienos, laimės ir paranojos, netvarkos ir mistikos gyvenantis kūrėjas Hypereggs.

Valhalla – Hardcore ir Drum and Bass muzikos scenoje gros SA†AN. Kurdamas hardcore, drum and bass ir breakcore muziką kūrėjas iš Rusijos tai daro vedamas vizijos.

„Revolution Festival“ vyks liepos 6–9 dienomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi