Naujienų srautas

Kultūra2017.03.06 09:10

Adele patvirtino kalbas, kad ji yra ištekėjusi

BNS 2017.03.06 09:10

Pasaulio popmuzikos žvaigždė Adele patvirtino jau kelerius metus sklandžiusias kalbas, kad ji yra ištekėjusi.

Britų dainininkė jau seniai susitikinėjo su Simonu Konecki, buvusiu finansininku, įkūrusiu labdaros fondą „drop4drop“, siekiantį užtikrinti švaraus vandens tiekimą visame pasaulyje.

Pora turi ketverių metų sūnų Angelo, tačiau Adele, siekdama išsaugoti savo privatumą, slėpė, ar ji yra ištekėjusi.

Visgi sekmadienį, per koncertą Australijos Brisbano mieste, pristatydama 2011 metais pasirodžiusį hitą apie skausmingą išsiskyrimą su savo buvusiu vaikinu „Someone Like You“, ji prisipažino esanti ištekėjusi moteris.

„Tas jausmas, kai pirmą kartą ką nors įsimyli, yra pats geriausias pasaulyje“, – sakė ji viename vaizdo įraše, kurį jos gerbėjai paskelbė internete.

„Esu priklausoma nuo to jausmo. Aišku, nebegaliu patirti tų jausmų, nes dabar esu ištekėjusi“, – pridūrė ji, kreipdamasi į audringą minią.

Atidesni muzikantės gerbėjai taip pat išgirdo, kad per praėjusį mėnesį vykusius „Grammy“ apdovanojimus Adele dėkojo „savo vyrui ir sūnui – esate vienintelė priežastis, kodėl tai darau“.

Visgi jos atstovas kol kas nepatvirtino, ar ji iš tiesų kalbėjo apie santuoką su S.Konecki.

28 metų Adele tapo viena sėkmingiausių XXI amžiaus artisčių, išgarsėjusi savo baladėmis apie nostalgiją ir sudaužytos širdies skausmą.

Po pastarosios „Grammy“ ceremonijos ji tapo pirmąja muzikante, dukart susižėrusia visus tris trokštamiausius apdovanojimus: už geriausią albumą, įrašą ir dainą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi