Kultūra

2017.02.09 12:10

Lietuvos muzikos žvaigždės grupes kviečia į muzikos inkubatorių „Novus“

LRT.lt2017.02.09 12:10

Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyksiantis muzikos inkubatorius „Novus“ skelbia perspektyviausių muzikos grupių iš visų trijų Baltijos šalių paiešką. Juos išgirsti nori ne tik projekto organizatoriai, bet ir patyrę muzikos industrijos profesionalai, rašoma pranešime spaudai. 

„Mes norime tave išgirsti“, – visų muzikos stilių atlikėjus ir grupes kviečia registruotis muzikantas Viktoras Diawara. Naujų talentų taip pat laukia grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius, muzikos vadybininkas Justas Čekuolis, dainininkės Giedrė Kilčiauskienė ir Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, didžėjus Tomas Boo ir kiti.

Muzikos inkubatorius „Novus“ šiemet vyks balandžio 4 – gegužės 30 d. Norinčiųjų dalyvauti „Novus“ inkubatoriuje registracija vyksta iki vasario 17 d. Registruotis galima čia: goo.gl/UfWIe8

Muzikos inkubatorius „Novus“ – tai įdomiausių ir talentingiausių grupių konkursas bei nemokamų edukacinių seminarų apie muzikos industriją ciklas. Jo metu ieškoma perspektyviausių Baltijos šalių grupių ir rengiami seminarai, kuriuose savo patirtimi dalinasi muzikos industrijos profesionalai, rašoma pranešime spaudai. 

Muzikos inkubatoriaus „Novus“ pabaigoje iš visų konkurse dalyvavusių grupių bus išrinkta viena geriausia. Jai atiteks ne tik galimybė įrašyti savo kūrinius profesionalioje įrašų studijoje, video klipo filmavimas, profesionalios fotosesijos, bet ir pasirodymas miesto festivalyje „Loftas Fest“. Įdomiausios grupės bus kviečiamos apšildyti „Lofte“ pasirodysiančias muzikos žvaigždes, taip turės galimybę groti Palangos LRT Opus scenoje „I love Palanga“ vasaros sesijoje. 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, remia „LRT Opus“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.