Naujienų srautas

Kultūra2017.01.28 16:36

VDU bibliotekai bus suteiktas L. Donskio vardas

BNS 2017.01.28 16:36

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre esančiai bibliotekai bus suteiktas pernai netikėtai mirusio VDU profesoriaus, žinomo filosofo Leonido Donskio vardas.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Daugiafunkciniame studijų ir mokslo centre esančiai bibliotekai bus suteiktas pernai netikėtai mirusio VDU profesoriaus, žinomo filosofo Leonido Donskio vardas.„Mes esame priėmę sprendimą, manau, kad Senatas patvirtins: mūsų naujame pastate Putvinskio gatvėje yra nauja moderni biblioteka – mes suteikiame Leonido Donskio vardą šiai bibliotekai“, – BNS sakė VDU rektorius Juozas Augutis.

Iškilmingas Senato posėdis, kurio metu planuojama priimti sprendimą, rengiamas vasario 15 dieną.

Šią savaitę klausimą svarstė ir jam pritarė universiteto taryba.

Siekį pagerbti Kaune gyvenusį ir dirbusį filosofą yra išreiškusi ir miesto savivaldybė, tačiau kol kas konkrečių planų dėl to miestas neturi.

Klaipėdoje nuspręsta šiame mieste gyvenusį ir studijavusį L. Donskį pagerbti atminimo lenta ant Klaipėdos universiteto Menų akademijos pastato.

Per savo mokslinę karjerą L. Donskis dirbo JAV, Didžiosios Britanijos, Švedijos, Suomijos, Estijos ir Vengrijos universitetuose, parašė daugiau kaip 40 knygų ir daugiau nei 500 straipsnių.

L. Donskis netikėtai mirė pernai rugsėjį oro uoste.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi