Kultūra

2017.01.21 12:05

Lietuvių muzikinis vaizdo klipas tarptautiniame konkurse pripažintas geriausiu

LRT.lt2017.01.21 12:05

Lietuvių menininkų Šarūno Meškio ir Šarūno Mažeikos sukurtas muzikinis vaizdo klipas tarptautiniame prancūzų kompozitoriaus Yanno Tierseno konkurse pelnė pirmąją vietą ir buvo išrinktas geriausiu konkurso vaizdo klipu, rašoma pranešime spaudai.

Kelis mėnesius trukusiame muzikinių vaizdo klipų konkurse dalyvavo per šimtą dalyvių iš viso pasaulio.

Daugiausia komisijos simpatijų ir publikos balsų surinko mūsų tautiečių klipas, nufilmuotas Nidoje.

Muzikinio vaizdo klipo iniciatorius, režisierius ir atlikėjas Š. Meškys džiaugėsi, kad tautiečių palaikymas konkurse buvo milžiniškas. „Įspūdingas gerbėjų aktyvumas mums buvo maloniai netikėtas. Iš visos širdies džiaugiuosi šia pergale ir dėkoju visiems mus palaikiusiems. Tai įkvėpimas eiti pirmyn, nesustoti ir kurti grožį“, – sakė Š. Meškys.

Fotografas Š. Mažeika liko maloniai nustebintas, kad muzikinis vaizdo klipas sudomino publiką, buvo pastebėtas organizatorių ir pripažintas geriausiu. „Ačiū tautiečiams už palaikymą ir tikėjimą. Jūsų balsai nebuvo veltui. Parodėme jėgą vienybėje! Tai skatina ir toliau tobulėti, kurti, bandyti naujus dalykus bei sąžiningai stengtis“, – dėkojo Š. Mažeika.

Nugalėtojams atiteks kompozitoriaus Y. Tierseno įsteigti simboliniai prizai – klavišinis instrumentas „Toy piano“, paties kompozitoriaus pasirašyti audioįrašai ir kt.

Kviečiame pasižiūrėti lietuvių kūrėjų Š. Meškio ir Š. Mažeikos sukurtą vaizdo klipą:

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.