Naujienų srautas

Kultūra2017.01.12 14:19

G. Jaraminaitė: iki šiol tik knygose skaičiau apie scenarijų, kuriamą specialiai aktoriui

Netrukus kino teatruose pradedamas rodyti Linos Lužytės filmas „Amžinai kartu“ ypatingas ne tik pačiai jaunai režisierei – tai jos pirmasis pilnametražis vaidybinis filmas, – bet ir pagrindinį vaidmenį sukūrusiai aktorei Gabijai Jaraminaitei. LRT TELEVIZIJOS studijoje viešėjusi žinoma moteris ne tik papasakojo apie filmavimo užkulisius, bet ir pasidalijo džiaugsmu – šio filmo scenarijus aktorei buvo pirmasis, kurtas specialiai jai.

„Tai buvo labai įdomi mano pačios kelionė į save. Kurdama personažą tam, kad ta moteris taptų gyva, tikra, turėjau prisiminti save kaip mamą, dukrą, žmoną. Turėjau užduoti labai daug klausimų sau, išsiaiškinti, kokia aš esu moteris“, – pasakojo G. Jaraminaitė.

Aktorė tikino, kad filmuotis jai buvo nepaprastai įdomu ir lengva – jos teigimu, kuriant personažą laikas tiesiog išnyko ir įdėtos pastangos tapo malonumu.

„Prieš tai buvau nusifilmavusi trumpametražiame L. Lužytės filme „Jau puiku, tik dar šiek tiek“. Po to filmo neilgai trukus Lina man pasakė, kad ji rašo scenarijų man ir Dainiui Gavenoniui. Man tai buvo pirmas kartas, toks išskirtinis gyvenime, kai pasakė, kad specialiai man rašo scenarijų. Aš apie tai tik skaičiau žurnaluose ir knygose, kad taip būna, kad aktoriui ar aktorei kažkas rašo scenarijų. Matyt, nuo tos akimirkos mano dalyvavimas tame filme ir prasidėjo“, – kalbėjo aktorė.

Viso pokalbio klausykitės įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi