Kultūra

2021.12.08 10:23

Rygos Jūrmalos muzikos festivalis kviečia į nuotolinį 2022 m. programos pristatymo renginį

LRT.lt2021.12.08 10:23

Klasikinės muzikos mylėtojai Rygos Jūrmalos muzikos festivalį jau puikiai žino kaip vieną iš geriausių vasaros renginių Europoje. Tęsdamas tradicijas, festivalis ir kitąmet melomanus kvies į Latviją keturiems klasikinės muzikos kupiniems savaitgaliams, rašoma organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Išsami 2022 m. renginio programa bus pristatoma gruodžio 9 d., 16 val. vyksiančiame nuotoliniame renginyje, kuris bus transliuojamas festivalio interneto svetainėje bei „Facebook“ paskyroje. Renginį stebėsiančių muzikos mylėtojų lauks dovanos – nemokami pakvietimai į festivalio koncertus.

„Naujo sezono paskelbimas visuomet yra jaudinantis momentas ne tik festivalio komandai ir partneriams, bet taip pat ir menininkams, su kuriais per šiuos kelerius metus spėjome susidraugauti. Nors iššūkių dėl pandemijos buvo ir pernai, ir, veikiausiai, bus ir kitąmet, išliekame optimistiški ir nusiteikę tęsti tradicijas ir žiūrovams pasiūlyti aukščiausios prabos klasikinės muzikos pasirodymų ir unikalią bendrą vasaros festivalio patirtį pušynų ir Baltijos jūros pašonėje“, – sako festivalio direktorė Zanė Čulkstena.

Be festivalio vadovės, nuotoliniame renginyje dalyvaus meno vadovai Martinas Engstroemas ir Miguelis Estebanas bei Toms Ostrovskis, festivalio Jaunimo akademijos vadovas. Iškart po renginio transliacijos bus pradėta ir bilietų prekyba, kurios pradžioje melomanų lauks ypatingos nuolaidos.

Tiesioginę renginio transliaciją stebėkite festivalio svetainėje arba festivalio „Facebook“ paskyroje. Visi, užsiregistravę į renginį iš anksto, turės galimybę laimėti 5 specialius kvietimus apsilankyti festivalio koncertuose. Norėdami laimėti nemokamų kvietimų, turėtumėte:

1. Užsiregistruoti į nuotolinį renginį iš anksto čia.

2. Prisijungus prie renginio, transliacijos nuoroda pasidalinti savo „Facebook“ profilyje

3. Renginio pabaigoje burtų keliu 5 muzikos mylėtojai dovanų gaus nemokamų kvietimų į 2022 m. festivalio pasirodymus (visi kvietimai skirti 2 asmenims, koncertus laimėtojai galės išsirinkti savo nuožiūra).

Apie Rygos Jūrmalos muzikos festivalį

Vos startavęs festivalis iškart pateko tarp geriausių vasaros renginių – britų dienraštis „The Telegraph“ Rygos Jūrmalos festivalį įtraukė į geriausių vasaros festivalių dešimtuką, o Europos festivalių asociacija renginį išskyrė vienu iš lyderių Europos renginių kategorijoje.

Meno vadovų Martino Engstroemo ir Miguelio Estebano vadovaujamos festivalio komandos dėka į Latviją kasmet atvyksta daugybė pasaulinio lygio klasikinės muzikos žvaigždžių. Festivalio komandą vienija ne tik didžiulė meilė muzikai, bet ir tikėjimas, kad Ryga bei Jūrmala yra tikri Šiaurės Europos perlai, melomanams suteikiantys unikalią vasaros renginių patirtį mėgautis muzika šalia nesibaigiančių pušynų ir kone laukinės Baltijos jūros pakrančių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt