Kultūra

2016.11.28 13:47

Tūkstantinė minia savaitgalį šėlo liūdnoje „Solo Ansamblio“ diskotekoje

LRT.lt2016.11.28 13:47

Šiuolaikinės elektronikos grupė „Solo Ansamblis“ suvienijo melomanų sielas ir protus savaitgalį vykusiuose „SADANCE“ turo koncertuose Kaune ir Vilniuje. Saviti, energingi, ryškia šviesa pulsavę renginiai sutraukė per tūkstantį klausytojų.  Po vasaros festivalių stipriai išaugęs gerbėjų būrys driekėsi į eiles, kad išgirstų ne tik jau kultinėmis tapusias albumo „Roboxai“ dainas, bet ir pirmieji liudytų naujus kūrinius, rašoma pranešime spaudai.

Liūdnosios „SADANCE“ diskotekos šviesos, garso ir scenografijos visumą kurti padėjo prieš pat turą šiurpioje Lauros Vansevičienės fotosesijoje įamžinti manekenai ir „AXY“ kostiumai. Patogiai apsuptyje plastikinių kūnų dalių įsitaisę „Solo Ansamblio“ vyrukai pristatė du naujus kūrinius, kuriuos lydėjo palaikymas.
 
Vilniečiai plojimų negailėjo ir aukščiausią  energijos tašką pasiekti padėjusiam solidžia selekcija tylos pauzes užpildžiusiam  Direktoriui ir dinamiškai post-punk grupei iš Minsko „Super Besse“. Retai savo šalyje koncertuojanti trijulė neslėpė džiaugsmo dalintis scena su muzikaliai artimu „Solo Ansambliu“ būtent Vilniuje, kur per pastaruosius trejus metus yra surengę ne vieną abejingų nepalikusį koncertą.
 
Liūdnoji  „Solo Ansamblio“ diskoteka kitą savaitgalį viešės Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.