Kultūra

2021.11.30 13:32

Dainuojantys aktoriai Smoriginas, Bagdonas ir Kaniava kviečia į autorinius koncertus sostinėje

LRT.lt2021.11.30 13:32

Kostas Smoriginas, Vladas Bagdonas ir Andrius Kaniava – trys scenos meistrai, kuriuos jungia ne tik teatras, bet ir autorinės dainos, kurių klausosi ištisos kartos, rašoma „Bardai LT“ pranešime žiniasklaidai.

O kiekvienas susitikimas su kūrėjais tampa didele švente klausytojams. Geros muzikos ekspertai „Bardai LT” šią savaitę kviečia į tris dainuojančių aktorių autorinius koncertus sostinėje:

2021 m. gruodžio 1 d. 19 val. koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje surengs žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Kostas Smoriginas. Pritariant ištikimam bendražygiui, jo dainų aranžuotojui, kompozitoriui Audriui Balsiui (klavišiniai) ir gitaros virtuozui Martynui Kuliavui, Artistas pristatys atnaujintą dainų programą. K. Smoriginas žada atlikti keletą naujų dainų, papildyti repertuarą seniau sukurtais, bet nepelnytai primirštais kūriniais, ir, žinoma, nepamiršti ištikimų klausytojų atmintyje gyvenančių dainų.

2021 m. gruodžio 3 d. 19 val. koncertų cikle „Muzika po žvaigždėmis“ Vilniaus universiteto planetariume pasirodys aktorius Vladas Bagdonas. Po ilgos pertraukos atlikėjas pristatys naujausią savo darbą – kompaktinę plokštelę „Medžio degimas“, į kurią sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas. Artisto kūriniai, tokie kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomi ir mylimi, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

2021 m. gruodžio 5 d. 18 val. susitikti su gerbėjais muzikiniame teatre „Legendos klubas“ savo gimtadienio proga nutarė aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava. Čia jis pristatys teatralizuotą koncertinę programą „Naktis teatre“. „Tai muzika ir dainos, su kuriomis susidūriau pats. Tai nemažas laiko tarpas - beveik ketvirtis amžiaus - nuo gyvenimo „Aukštyn kojom” iki „Brėmeno muzikantų”. Tai dainos, kurios niekada negavo galimybės patekti į rampų šviesą, bet turi tokį dramaturginį užtaisą, kad tiesiog prašosi į sceną“, - belaukdamas susitikimo mintimis apie naująją programą dalinasi A. Kaniava.

Prasmingas laikas, gražiausios dainos ir šviesiausia nuotaika – trys komponentai, kurie derės koncertuose, kuriuose klausytojų laukia Kostas Smoriginas, Vladas Bagdonas ir Andrius Kaniava.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt