Kultūra

2021.11.29 13:41

Teatras kviečia Kalėdų proga dovanoti šventę ne vien sau – nupirkti bilietus vargingiau gyvenantiems

LRT.lt2021.11.29 13:41

Artėjančių švenčių proga Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras kviečia pasirūpinti dovanomis ne tik savo artimiesiems, bet ir tiems, kuriems šventinę nuotaiką pajusti sunkiau: dovanokime bilietus į teatro gruodžio mėnesį siūlomus renginius vargingiau gyvenantiems, rašoma KVMT pranešime žiniasklaidai.

Tegul visų širdis užpildo stebuklo laukimas ir noras dalintis gerumu.

Kai į duris jau beldžiasi Kalėdos, norisi dalintis švente su tais, kurie jos labiausiai išsiilgę. O spektaklis kiekvienam leidžia pasijusti miesto bendruomenės dalimi, suteikia progą pamiršti sunkumus ir prisiminti, kad pats gyvenimas yra šventė.

Todėl Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras prieš šventes kviečia uostamiesčio gyventojus nepamiršti šalia esančiųjų – tų, kurie patys sau negalėtų leisti prabangos apsilankyti renginiuose. Galbūt jūsų kaimynystėje gyvena daugiavaikė šeima, neišgalinti visų savo atžalų nuvesti į spektaklį vaikams? Gal tai bus senjorai, kurių pensijų teužteks kukliam Kūčių stalui, ar bedarbių šeima, priversta skaičiuoti kiekvieną pašalpos centą?

Ar jums patiktų grožėtis spektakliu žinant, jog čia pat, toje pačioje salėje, jūsų dėmesingumo dėka sielos pakylėjimą išgyvena kitas, visai nepažįstamas žmogus, ir taip pajusti dvigubą šventę? Jei taip, Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pasirengęs būti tokios kalėdinės dovanos tarpininku. Jūsų nupirkti bilietai labai nudžiugintų senelių globos namų globotinius ar miesto senjorų klubų narius.

Patinkantį renginį iš sezono repertuaro dovanai galite parinkti patys. Norime tik atkreipti dėmesį į tris pokylio dvasia alsuosiančius gruodžio spektaklius. Gruodžio 16 d. „Avia Solutions Group“ arenoje, Vilniuje, o gruodžio 22 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje, užgims kalėdinis Piotro Čaikovskio „Spragtuko“ stebuklas. Gruodžio 29-ąją Klaipėdos Žvejų rūmuose rodoma Jacques`o Offenbacho operetė „Orfėjas pragare“ vėl kvies linksmai pašėlti belaukiant Naujųjų!

Norinčius dovanoti muzikines Kalėdas ne tik sau, bet ir vargingiau gyvenantiems kviečiame susisiekti su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro pardavimų administratore Svetlana Nazarova tel. +370 686 13473 arba el. paštu svetlana.nazarova@kvmt.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt