Naujienų srautas

Kultūra2016.11.17 10:19

Parodoje – šiuolaikinės moters elgesio analizė

Ryškios spalvos, drąsūs potėpiai, harmoningos kompozicijos – tokia Agnės Kišonaitės kūryba. Dažna jos kūrybos tema – moteris, moteriškumas, o herojais gali tapti bet kas: pradedant atsitiktinai sutikta mergina mieste, baigiant gerai pažįstama lūpdažio tūbele. Nauja personalinė kūrybos paroda „33“ – ne išimtis.

Personalinės parodos „33“ tema – šiuolaikinė moteris, moteriškumas, mada. Per 33 gyvenimo metus dailininkė daug laiko praleido stebėdama ir darbuose vaizduodama pakitusį šiandienos moterų elgesį.

„Parodos tema, kaip ir visa mano kūryba, yra moteris, mada, moteriškumas, moterų aksesuarai. Lūpdažiai, šukuosenos, bateliai – viskas tai, kas supa, kas patinka moterims. O vinis parodos... Prieš 3 metus pradėjau stebėti, kaip pasikeitę socialiniai įgūdžiai – anksčiau moterys, merginos labai kuklindavosi fotografuotis ir atvaizdą savo labai kritikuodavo, o dabar viskas pasikeitę. Visiems natūralu, kad patys save fotografuojame, keliame asmenukes į socialinius tinklus, renkame „patinka“ ir panašiai“, – tikina parodos autorė.

Plačiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi