Naujienų srautas

Kultūra2016.11.03 11:59

Į Lietuvą pirmąkart atvyksta muzikos legendos Prince`o mūzos – grupė „KING“

LRT.lt 2016.11.03 11:59

Lapkričio 16 d. Vilniuje savo pirmąjį koncertą Lietuvoje surengs svajonių trijulė iš Los Andželo – grupė „KING“. Harmonija, švelnios emocijos ir profesionalumas – tai žodžiai, geriausiai apibūdinantys šias R&B muzikos meistres, teigiama gyvos muzikos klubo „Tamsta“ pranešime spaudai.

Grupė „KING“ – dvynės Paris ir Amber Strother bei jų bendramintė Anita Bias. JAV gyvenančios ir kuriančios merginos į didžiąją sceną įsiveržė 2011 metais, išleisdamos pirmąjį EP albumą „The Story”. Savo balsais bei užburiančiomis melodijomis jos greitai užkariavo klausytojų širdis.
 
Originalus amerikiečių grupės pavadinimas „KING“ turi itin įdomią kilmės versiją. „Savo grupę pavadinome „KING“, kadangi muzikos versle sukasi daugybė artistų, kurie, atsižvelgdami į kitų nuomones, praranda savo viziją ir unikalumą. Mes nuo pat pradžių norėjome pačios valdyti savo muzikinę karalystę“, - teigia egzotiškoji trijulė. Grupės narės savarankiškai kuria ir prodiusuoja savo muziką, tad „KING“ – trys nepriklausomos moterys, skleidžiančios išskirtinę, romantišką ir pozityvią R&B dvasią.

Per penkerius kūrybos metus „KING“ muzikinė istorija pasklido plačiai - jų gerbėjų sąrašas nusidriekė nuo JAV iki Japonijos. Kolektyvu žavisi tokios muzikos garsenybės, kaip Stevie Wonderis, Gillesas Petersonas, Erykah Badu, Solange, Nile`as Rodgersas, Sam Sparro, Janelle Monae, Questlove bei daugelis kitų.

Ne kiekviena grupė gali pasigirti savo pirmuoju gyvo garso pasirodymu prieš 17 000 žmonių minią. „KING“ gali, o už tai yra dėkingos muzikos legendai Prince, kuris buvo bene didžiausias merginų gerbėjas ir mentorius. Atradęs grupės muziką „Youtube“ kanale, jis liko taip sužavėtas, kad susisiekė su merginomis ir pasiūlė savo visapusę pagalbą. Nuo tada Prince tapo „KING“ mentoriumi, patarėju ir finansiniu rėmėju, o jaunosios karalienės – scenos princo mūzomis.

Neužmirštami balso tembrai bei unikalus, itin švelnus muzikinis stilius lėmė pasaulinį „KING“ pripažinimą. Grupę aprašė populiariausias pasaulio muzikos leidinys „Billboard“, žurnalai „The Guardian“, „Glamour“, o apdovanojo - didžiausi pasaulio muzikos grandai „GRAMMY“. Klausytojus visame pasaulyje žavinčios atlikėjos sostinėje pristatys savo albumą „We Are KING“.

Koncertas vyks lapkričio 16 dieną Vilniaus gyvo garso klube „Tamsta“.
 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi