Kultūra

2016.10.17 16:47

Dainininkas Ph. Collinsas paskelbė apie sugrįžimo gastroles

BNS 2016.10.17 16:47

Britų dainininkas veteranas Philas Collinsas pirmadienį paskelbė, kad grįžta iš pensijos ir kitą vasarą surengs gastroles Europoje, nors ir grumiasi su alkoholizmu bei problemomis dėl nervo pažeidimo.

Buvęs „Genesis“ lyderis surengs penkis koncertus Londone ir po du koncertus Paryžiuje ir Kelne. Gastrolės „Not Dead Yet, Live“ vyks birželį.

65 metų dainininkas, tarp kurio hitų yra „In The Air Tonight“ ir „Another Day In Paradise“, atvirai kalbėjo apie savo kovą su alkoholizmu po paskutinių gastrolių, kurios įvyko prieš beveik 10 metų.

„Lioviausi dirbęs, nes norėjau būti tėtis namuose. Nelaimei, kai tik išėjau į pensiją, mano šeima skilo“, – sakė jis spaudos konferencijoje Londono Karališkojoje Alberto salėje, kur ir prasidės gastrolės.

„Iš tikrųjų neturėjau dėl ko grįžti į namus. Štai tada ir pradėjau gerti“, – sakė jis.

Dabar vienas populiariausių 9-ojo dešimtmečio britų atlikėjų sako apsigalvojęs dėl pensijos: „Gyvenu su savo jaunais vaikais ir jie nori, kad leisčiausi į gastroles, daryčiau kažką nauja, ir nėra priežasties to nedaryti.“

Dėl daug metų trukusio būgnų mušimo patirtas nervo pažeidimas reiškia, kad prie būgnų Ph. Collinsas kitą birželį tikriausiai nesės. Jis sakė, kad drauge su juo koncertuos jo 15-metis sūnus Nicholas, kuris taip pat muša būgnus.

Ph. Collinsas šiuo metu reklamuoja savo naują knygą tokiu pačiu pavadinimu – „Dar nemiręs“ (Not Dead Yet). Pastaraisiais metais jis dirbo dėl tokių projektų kaip dainos miuziklui „Tarzanas“ (Tarzan).