Naujienų srautas

Kultūra2016.10.13 16:35

„Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ – apie ydas linksmai

Pagrindinis spektaklio „Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ veiksmas vyksta gydytojo kabinete. Vienas po kito pas jį ima lankytis vis keistesni pacientai, o netrukus pradeda dėtis ir neįtikėtinai keisti dalykai. Gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik jam nebus sklerozė, o prie jos – dar ir haliucinacijos.

„Pagrindinė žinutė (nenoriu išduoti, apie kokią priklausomybę ar ydą) yra apie priklausomybes, kurios yra pas žmogų, ir kaip ta yda paliečia mūsų aplinkinius, kaip visus įtraukia“, – pasakoja režisierius Ramūnas Cicėnas. 

Šioje istorijoje detektyvo elementai persipina su komiškomis situacijomis – taip žiūrovai priverčiami ne tik susimąstyti, bet ir pasijuokti. Spektaklyje vaidinantys aktoriai sako, kad būtent prajuokinti atėjusį į teatro salę dažnai yra viena sudėtingiausių užduočių.

Turbūt situacija juokina. Kai jau supranti rutiną ar suvoki, kokia yra situacija, pradedi sekti, įsijungi į ją ir iš šalies stebėdamas jau matai daugiau“, – sako aktorius Tadas Gryn.

„Mėgstu labai įvairius žanrus vien todėl, kad man, kaip aktorei, įdomi ta nuotaikų kaita“, – sako aktorė Toma Vaškevičiūtė.

Spektaklio „Amnezija už keturis šimtus tūkstančių“ premjera – jau šį sekmadienį, spalio 16-ą dieną.

Daugiau apie tai – reportaže. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi