Kultūra

2021.10.02 14:19

Nomeda Kazlaus atskleis, kodėl Pietų Korėjos fortepijono žvaigždė Seong-Jin Cho prastai žaidžia beisbolą

LRT.lt2021.10.02 14:19

Jame tarytum susiduria du pasauliai – Rytai ir Vakarai, vienas kitą harmoningai papildydami. Tai santūrus žmogus, fortepijono virtuozas Seong-Jin Cho – jaunoji ir labai populiari pasaulyje Pietų Korėjos žvaigždė. 

Laidų ciklo „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ „Youtube“ paskyroje šios laidos anonsą per kelias dienas peržiūrėjo apie 1500 žiūrovų.

Apie savo pasiekimus pianistas kalba paprastai: „Įkvėpimo neieškau, man patinka mano darbas ir stengiuosi jį atlikti kaip įmanoma geriau, nesiekiu tapti įžymybe''.

Bet savo kruopštumu jis jau tapo įžymiu ir geidžiamu visose pasaulinėse koncertinėse salėse.

Seong-Jin Cho muzikos pajautimas, fortepijoninės muzikos klasikų kūrinių idealus skambesys nuvilnija ir tarptautiniuose P. Čaikovskio, F. Šopeno pianistų konkursuose, kurių laureatu jis tapo oriai ir užrikrintai.

Jo meninis gyvybingumas ir gebėjimas kūrybiškai dirbti ir tobulėti neabejotinai siejasi su Tėvyne. „Korėja – konkurencinga šalis, tai ji man buvo labai įkvepianti vaizduotei ir gyvenimui'', – sako jis.

Apie darbą ir įkvėpimą, futbolą ir beisbolą, tradicinius vaikų pomėgius Pietų Korėjoje, Paryžiaus atradimus ir skirtingus greičius – išskirtiniame interviu laidai „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus'' šiandien, spalio 2 d. 18.30 val. per LRT Plius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt