Naujienų srautas

Kultūra2016.09.21 16:36

Legendinę roko grupę AC/DC palieka bosistas C. Williamsas

ELTA 2016.09.21 16:36

Legendinės roko grupės AC/DC bosistas Cliffas Williamsas jaudinančiame vaizdo įraše patvirtino, kad, pasibaigus grupės pasauliniam turui, palieka grupės gretas, praneša naujienų agentūra BBC.

„Metas man išeiti, ir tiek“, – sakė visame pasaulyje žinomos roko grupės bosistas C. Williamsas.

Grupę anksčiau paliko ir kiti ilgamečiai grupės nariai: 2014 metais iš grupės išėjo lyderis Malcolmas Youngas, vėliau vokalistas Brianas Johnsonas ir būgnininkas Phillas Ruddas. M. Youngas 2014 metais grupę paliko dėl demencijos (silpnaprotystės), o būgnininkui F. Ruddui aštuoniems mėnesiams skirta namų arešto bausmė. Jis laikė narkotikus ir grasino nužudyti. Anksčiau šiais metais B. Johnsonas taip pat buvo priverstas palikti grupę, kai gydytojai pareiškė, kad muzikantas rizikuoja visiškai netekti klausos.

C. Williamso teigimu, grupės sudėtis keitėsi nuo to laiko, kai 1980 metais mirė grupės vokalistas Bonas Scottas.

„Aš esu laimingas. Man tik reikia praleisti laiko su šeima, atsipalaiduoti...“ – sakė jis. Vaizdo įrašą muzikantas užbaigė pridėdamas ranką prie širdies.

C. Williamsas prie grupės prisijungė 1977 metais ir pakeitė grupės bosistą Marką Evansą. 2003 metais muzikantas įtrauktas į Rokenrolo šlovės muziejų.

Šiuo metu AC/DC grupėje liko tik vienas narys, kuris grupės sudėtyje buvo nuo pat pradžių. Tai – gitaristas ir vienas iš grupės įkūrėjų – Angusas Youngas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi