Naujienų srautas

Kultūra2016.08.22 23:37

Atlikėjas Prince`as galėjo mirti nuo suklastotų medikamentų

ELTA 2016.08.22 23:37

Suklastoti nuskausminamieji su stipresne nei nurodyta veikliąja medžiaga, anot žiniasklaidos, galėjo tapti atlikėjo Prince`o mirties priežastimi. Tyrėjai nagrinėja šią teoriją nuo tada, kai muzikos žvaigždės namuose Mineapolyje buvo rastos tabletės, rašo vietos laikraštis „The Star Trubune“, remdamasis anoniminiais šaltiniais.

Remiantis užrašu ant pakuotės, minėtos tabletės yra hidrokodonas – JAV dažnai skiriami vidutinio stiprumo nuskausminamieji. Tačiau iš tikrųjų esą tablečių sudėtyje buvo daug stipresnio fentanilio, kuriam įsigyti Prince`as recepto neturėjo.

57-erių Prince`as, vienas sėkmingiausių ir įtakingiausių visų laikų popatlikėjų, buvo rastas negyvas savo namuose balandžio 21-ąją. Palaikų skrodimas parodė, kad jis mirė nuo netyčinio fentanilio perdozavimo. Prieš mirtį Prince`as siekė terapijos pas ekspertą, gydantį nuo nuskausminamųjų priklausomybės.

Prince`as labai mažai pasakodavo apie savo asmeninį gyvenimą. 2010-aisiais jam buvo atlikta klubo operacija. Teigiama, kad po jos jis ir toliau kentė skausmus.

Fentanilis yra opiatas ir maždaug 80 kartų stipresnis už morfijų. JAV kovos su narkotikais tarnyba praėjusį mėnesį savo ataskaitoje kritikavo, kad fentanilis šiandien toks paplitęs ir pražudo tiek daug žmonių, kaip dar niekad nuo jo sukūrimo 1959 metais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi