Kultūra

2021.07.26 17:34

„Bjauriai smagus“ teatralų rugpjūčio pasveikinimas

LRT.lt2021.07.26 17:34

Gatvės teatro spektaklio „Brutti“ („Bjaurūs“) veikėjai – elegantiškai bjaurūs, jų daiktai – beverčiai ir dažnai naudojami ne pagal paskirtį, rašoma kūrėjų pranešime žiniasklaidai.

Ironiškas siužetas suvertas iš kasdienių situacijų, o jas išgyvenantys personažai, pasitelkę objektų teatrą, šokį ir fizinę komediją, teigia, kad empatiją, žmogiškumą ir laimę galima rasti net ir blogiausioje akimirkoje.

Geresnio pasaulio nostalgiją meistriškai perteikia džiazo kolektyvas „The Schwings band“, vadovaujamas Remigijaus Rančio. Nuotaikingos situacijos į veiksmą gali įtraukti ir jus, nes gatvės teatras yra atviras bet kokiai reakcijai, publikos atsakui.

Spektaklio kūrėjai yra pelnę tarptautinį pripažinimą, tad po apšilimo Vilniuje, „Brutti“ ruošis prisistatymui didžiausiame gatvės teatro festivalyje „La Mercè“ Barselonoje.

Nepraleiskite progos pamatyti spektaklį Lietuvoje ir rugpjūtį pasitikti su šypsena. Renginys nemokamas. Rugpjūčio 1 d. 19 val. Lukiškių kalėjimas 2.0 (Lukiškių skg. 6, Vilnius).

Režisierius – Adrian Schvarzstein. Choreografė – Austėja Žalalytė. Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė. Vaidina: Adrian Schvarzstein, Jūratė Širvytė-Rukštelė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.