Naujienų srautas

Kultūra2016.07.29 15:56

„Atostogos Rivjeroje“: startuoja 57-oji Jūros šventė

BNS 2016.07.29 15:56

Penktadienį Klaipėdoje prasideda jūros šventė, kurios organizatoriai atvykstantiems žada „stilingas atostogas rivjeroje“.

Šiais metais šventės programoje planuojama daugiau nei 100 renginių.

Šventėje koncertuos praėjusių metų Eurovizijos nugalėtojas, švedas Mansas Zelmerlowas – jo pasirodymas suplanuotas per didįjį penktadienio koncertą Kruizinių laivų terminale. Šventės programoje gausu ir kitų koncertų, šokėjų, teatralų pasirodymų.

Be to, jau nuo ketvirtadienio vakarais ir naktimis Dienovidžio skvere po atviru dangumi galima žiūrėti kiną ir įspūdingiausias Kanų liūtų reklamas.

Penktadienį taip pat bus galima stebėti tradicinę Jūros šventės eiseną, senovinių automobilių paradą.

Šeštadienį vyks tradicinė jūrininkų pagerbimo ceremonija, kuomet į Baltijos jūros bangas visiems, negrįžusiems iš jūros, bus nuleidžiami vainikai. Iš Klaipėdos uosto 29 laivų kolona išplauks vidurdienį, norinčius plaukti bendroje laivų rikiuotėje į vainikų nuleidimo vietą atviroje jūroje nemokamai plukdys Mažųjų laivų savininkų asociacijos pramoginiai laiveliai.

Atvykę į uostamiestį šventės metu, be kita ko, galės apsipirkti, paragauti gatvės maisto, dalyvauti ekskursijose į jūrų krovos kompanijas, apžiūrėti burlaivius, stebėti fontanų šou.

Jūros šventė rengiama 57-ąjį kartą. Ji tęsis iki sekmadienio.

Daugiau apie ją – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi