Kultūra

2016.06.27 11:25

„Muzikuojančiame kelte“ – romantikos pliūpsnis

LRT.lt 2016.06.27 11:25

Liepos 2-ąją, šeštadienį, „Muzikuojantis keltas“ kviečia kartu palydėti saulę, skambant romantikos garsams ir eilėms. „Saulėlydžio romansai“ – tai šiltas ir emocingas koncertas, kurį paruošė du menininkai Liuba Nazarenko ir Andrius Bialobžeskis.

Dviejų lygiaverčių talentingų menininkų kūrybinio dueto paruošta koncertinė programa atskleidžia romansuose ir eilėse slypintį grožį ir dramatizmą.

„Iš visų šiųmetinių „Muzikuojančio kelto“ renginių mūsų, matyt, bus pats lyriškiausias. Tačiau nesakau, kad eilėmis ir romansais užmigdysime susirinkusiuosius. Savo kūriniais pasakosime ir aistringas meilės istorijas, kuriose ko tik nebūna!“ – juokėsi L. Nazarenko.

Koncerte bus skaitomos Pauliaus Širvio, Jono Strielkūno, Marcelijaus Martinaičio ir kitų poetų eilėraščiai, atliekami  XIX a. pabaigoje–XX a. pradžioje sukurti ir daugeliui puikiai pažįstami rusiški ir lietuviški romansai, rašoma pranešime spaudai.

L. Nazarenko yra puikiai pažįstama Lietuvoje romansų atlikėja, kurios balsas išsiskiria šiltu, aksominiu, žemu tembru. Jos porininkas A. Bialobžeskis jau tapo nuolatiniu Lietuvos teatro ir koncertų scenos, televizijos bei kino filmų „veidu“. Be to, jis aktyviai pasirodo šalies koncertinėse scenose kaip skaitovas ir kartais netgi uždainuoja.

Liepos 2 d., 20.30 val., keltas „Nida“ išplauks iš Senosios Smiltynės perkėlos.