Naujienų srautas

Kultūra2016.06.27 11:19

Menų fabriko „Loftas“ ir „ENEOS 1006 km“ lenktynių organizatoriai vienija jėgas

LRT.lt 2016.06.27 11:19

Menų fabrikas „Loftas“ ir didžiausios Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynės“ vienija jėgas ir pradeda bendradarbiavimą – liepos 21–23 d. jie pradžiugins septynioliktus metus gyvuojančių lenktynių dalyvius ir sirgalius, rašoma pranešime spaudai.

Palangoje vykstančios didžiausios ne tik Lietuvos, bet ir Baltijos šalių lenktynės, šiemet persikrikštijusios „ENEOS 1006 km“ vardu, kasmet į Lietuvos pajūrį sutraukia daugiau nei 40 tūkstančių automobilių sporto aistruolių.

Tūkstančiai žmonių ir sportinių automobilių, galingų variklių gausmas ir azariška lenktynių dvasia tris dienas Palangą paverčia tikra švente. O šventės be muzikos neįsivaizduojamos, todėl šiemet muzikine lenktynių programa rūpinsis patyrę šios srities profesionalai – aštuntus metus Vilniuje veikiantis menų fabrikas „Loftas“, organizuojantis ryškiausių šiuolaikinių muzikos žvaigždžių koncertus, vienintelį urbanistinį festivalį Lietuvoje „Loftas Fest“, įspūdingus meno performansus, netradicinius kino seansus ir kitus renginius.

Profesionali „Lofto“ komanda pasirūpins, jog lenktynių lankytojams visas tris dienas netrūktų pramogų – trasoje įsikursiančioje scenoje savo pasirodymus surengs ne tik ryškiausi Lietuvos muzikos atlikėjai, bet ir užsienio muzikos žvaigždės. Visa programa bus paskelbta netrukus, tačiau organizatoriai išduoda, jog lenktynių sceną atidarys pasaulinė „beatbox“ žvaigždė „The Petebox“. Savo pasirodymuose jis kombinuoja pačius įvairiausius muzikinius žanrus: nuo hip hopo, popmuzikos, roko iki „drum&bass“.

Šiemet „ENEOS 1006 km lenktynėse“ „Lofto“ iniciatyva lankytojų lauks dar viena naujovė – dizaino mugė „Uptown Market“. Didžiausia dizaino mugė, kiekvieną mėnesį vykstanti Vilniuje, pirmą kartą vyks ir Palangoje.

Dizaino mugėje savo darbus ir naujausias vasaros sezono tendencijas pristatys daugiau kaip 80 originaliausių Lietuvos ir Baltijos šalių dizainerių, kurie visas tris dienas lenktynių lankytojams siūlys įsigyti autorinio dizaino drabužių, aksesuarų ar interjero detalių.

Didžiausios Baltijos šalių lenktynės „ENEOS 1006 km“ šiemet vyks liepos 21–23 d., Palangoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi