Kultūra

2016.06.11 12:16

JAV po koncerto nušauta „The Voice“ žvaigždė C. Grimmie

BNS2016.06.11 12:16

Floridos koncertų salėje penktadienį vakare, kai dainininkė Christina Grimmie po šou dalijo gerbėjams autografus, ėmė šaudyti užpuolikas, kuris nušovė buvusią „The Voice“ („Balsas“) žvaigždę ir nusišovė pats, šeštadienį pranešė pareigūnai.

Ch. Grimmie atstovė Heather Walsh anksti šeštadienį atsiųstame elektroniniame laiške rašė: „Galime patvirtinti, kad Christina mirė ir nukeliavo namo būti su Viešpačiu.“ Orlando policijos departamentas per „Twitter“ taip pat patvirtino, kad Ch. Grimmie mirė.

Policijos pranešime spaudai sakoma, kad 22 metų dainininkė su grupe „Before You Exit“ koncertavo „The Plaza Live“ Orlande. Koncertas baigėsi maždaug 22 valandą ir Ch. Grimmie buvo nušauta, kai dalijo autografus.

Ch. Grimmie brolis iš karto puolė prie užpuoliko, kuris tada per grumtynes nusišovė, pranešė policija. Užpuoliko pavardė neskelbiama, policija nenurodė, kodėl jis užpuolė dainininkę. Vyksta tyrimas, bet policija sako, kad tik dėl dainininkės brolio veiksmų niekas daugiau nenukentėjo.

Iš Naujojo Džersio kilusi Ch. Grimmie per šeštą NBC „The Voice“ sezoną užėmė trečią vietą, drauge su „Maroon 5“ žvaigžde Adamu Levine`u. Paauglystėje ji ėmė kaupti gerbėjų armiją „YouTube“, žavėdama interneto vartotojus įspūdingomis savomis hitų versijomis. Keli jos klipai „YouTube“ buvo peržiūrėti milijonus kartų.

Kai pasirodė pirmieji pranešimai apie Ch. Grimmie mirtį, #PrayforChristina buvo pagrindinė grotažymė „Twitter“. Kai jos mirtis buvo patvirtinta, pagrindine tapo grotažymė #RIPChristina, jos gerbėjams socialinėje žiniasklaidoje reiškiant savo liūdesį.

„The Voice“ pagerbė Ch. Grimmie savo oficialiame „Twitter“ puslapyje: „Nėra žodžių. Netekome nuostabios sielos su nuostabiu balsu.“

Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.

Emocinė parama internetu

„Vaikų linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.lt Atsako per dvi dienas
„Jaunimo linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/internetas Atsako per dvi dienas
„Vilties linija“ Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per tris darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.