Kultūra

2016.06.08 10:21

„LEMPAfest16“ organizatoriai: šis festivalis – šviesi vasaros alternatyva

LRT.lt2016.06.08 10:21

Vidurvasario savaitgalį, liepos 15–17 dienomis, „LEMPAfest“ organizatoriai kviečia pasisemti šviesių emocijų jaukiame ir blaiviame festivalyje. Jau trečius metus Bijūnuose vyksiantis festivalis, žadama, džiugins gera muzika, kūrybinių dirbtuvių įvairove bei sportinėmis pramogomis.

Šiemet festivalyje „LEMPAfest“ dalyvaus tokie Lietuvos muzikos atlikėjai, kaip „Mannazz“, „Medonas“, „Sirupas“ bei kiti.

„Festivalio organizatoriai puikiai žino, kad pradėjus ritmiškai linguoti galvas, kaip mat kyla noras išjudinti ir visą kūną. Todėl dalyviai rytus galės pradėti mankšta, dienos metu varžytis įvairiose sportinėse rungtyse, išmėginti disko golfą ar vikingų šachmatus. Drąsesni turės progą pasitikrinti taiklumą su sportiniu lanku ar rimtesniais ginklais.

Visus norinčius atgaivinti seniai paslėptus talentus, atrasti naujus pomėgius ir išlaisvinti kūrybiškumą „LEMPAfest“ kvies dalyvauti teminėse kūrybinėse dirbtuvėse – išmok, išmėgink ir išsitaškyk!“ – rašoma „LEMPAfest“ rengėjų pranešime.

„LEMPAfest“ metu veiks ir atskira erdvė, skirta įvairioms paskaitoms ir diskusijoms. Pasak organizatorių, tai bus vieta, kurioje dalyviai galės ne tik atvirai dalintis savo mintimis, tačiau ir rasti bendraminčių ar naujų draugų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.