Naujienų srautas

Kultūra2016.05.25 12:32

Paskutinį pavasario sekmadienį – Baltijos šalims dedikuota dizaino mugė „Uptown Market“

LRT.lt 2016.05.25 12:32

Sekmadienį, gegužės 29 d., menų fabrike „Loftas“ vyksianti didžiausia vienos dienos dizaino mugė Vilniuje „Uptown Market“ šį kartą suburs ne tik įdomiausius Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos dizainerių mados ir interjero darbus.

Paskutinį pavasario sekmadienį vyksiančioje dizaino mugėje dalyvaus „Egyboy“, „Pykok“, „My Little Nature“, „Second ME“, „Fashion Square“, „Berry Lights“, „Make Heads Turn“, „Mama pasiuvo“, „MuseMuse“ ir dar daugiau nei šimtas dizainerių iš visų trijų Baltijos šalių. Jie mugės svečiams pristatys originaliausius savo darbus ir naujausias 2016-ųjų vasaros sezono tendencijas, rašoma pranešime spaudai.

„Idėja mugėje pristatyti ne tik lietuvių, bet ir Lietuvos kaimynų darbus kilo pastebėjus didžiulį užsienio šalių susidomėjimą – ne tik gauname daug užklausų dėl užsienio dizainerių dalyvavimo „Uptown Market“ mugėje, bet ir čia apsilankiusių užsieniečių pagyrų. Pavyzdžiui, balandžio mėnesį į mugę užklydę mados ir kelionių žurnalistai iš Šveicarijos buvo tiesiog apstulbinti kokybiškų lietuvių darbų ir industrinės mugės dvasios. Pagalvojome, o kodėl gi mugės nepaįvairinus dizaino darbais iš svečių šalių?“ – pasakoja viena „Uptown Market“ organizatorių Algina Navickaitė.

Šį kartą „Uptown Market“ vyks dviejose erdvėse – menų fabriko „Loftas“ viduje ir kieme. Vasariškai šilti ir saulėti orai kieme suburs Vilniaus restoranus ir kavines, kurie išalkusiems ir ištroškusiems mugės svečiams siūlys gardžiausias sekmadienio pietų idėjas.

Ten pat, „Lofto“ kieme, nuo 17 val. gerą susirinkusiųjų nuotaiką žada pakurstyti ir ant scenos užlipsianti vilniečių grupė „D`Mask“.

Iki šiol „Uptown Market“ mugės vykdavo kelis kartus per metus, tačiau pastebėję didžiulį vilniečių susidomėjimą ir sparčiai augantį originalių dizaino kūrėjų pasirinkimą, „Uptown Market“ organizatoriai muges nusprendė rengti kiekvieną mėnesį. Kitą „Uptown Market“ mugė „Lofte“ vyks birželio 26 d.

Didžiausia dizaino mugė Vilniuje „Uptown Market“ vyks gegužės 29 d., sekmadienį, menų fabriko „Loftas“ viduje ir kieme. Ji prasidės 12 valandą. Renginys nemokamas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi