Kultūra

2016.05.23 15:18

Adele pasirašys 131 mln. dolerių vertės kontraktą

BNS2016.05.23 15:18

Adele, kaip pranešama, turi pasirašyti 131 mln. dolerių (116 mln. eurų, 90 mln. svarų) vertės kontraktą su „Sony Music“.

Teigiama, kad „Rolling in the Deep“ atlikėja turi pereiti iš dabartinės savo įrašų kompanijos „XL Recordings“ į „Sony Music“, ir kad didžiulis 131 mln. dolerių kontraktas jos turtą padidins iki 254 mln. dolerių, rašė britų laikraštis „The Sun“.

„Užsitikrinome didžiausią kartos muzikos žvaigždę, – laikraščiui sakė šaltinis. – Adele sutartis su jos pradine (įrašų kompanija) XL baigėsi, o mes su ja jau bendravome Amerikoje... Dėl sutarties dirba mūsų „Columbia“ JAV, bet ji verta 90 mln. svarų ir suteikia „Sony“ teises išimtine tvarka leisti jos būsimą muziką visame pasaulyje.“

Tai, kaip teigiama, bus pelningiausias kontraktas, kokį tik yra gavę britų artistai: didesnis už 116 mln. dolerių vertės Robbie Williamso sutartį dėl perėjimo į EMI 2002 metais.

Tai taip pat bus didžiausias visų laikų kontraktas su muzikante moterimi, pranokstantis ankstesnės rekordininkės, velionės Whitney Houston, 102 mln. dolerių sutartį su „Arista“ 2001 metais.

28 metų Adele, kurią šiemet „The Sunday Times“ jau paskelbė turtingiausia Didžiosios Britanijos muzikante moterimi ir nurodė, kad ji valdo 123 mln. dolerių (85 mln. svarų) turtą, sekmadienio vakarą gavo penkis „Billboard“ apdovanojimus: geriausios artistės, geriausios artistės moters, geriausiai parduodamos dainos (už „Hello“), geriausios „Billboard 200“ artistės ir geriausio „Billboard 200“ albumo (už „25“).

Ji pati nedalyvavo tų apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Las Vegase, nes šiuo metu gastroliuoja, bet atsiuntė nufilmuotas padėkos kalbas, kuriose dėkojo gerbėjams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.