Kultūra

2016.05.23 13:05

Paskutiniame šio sezono LRT OPUS Ore projekte – unikalus performansas

LRT.lt2016.05.23 13:05

Gegužės 25 dieną LRT OPUS Ore projektas atsisveikina su klausytojais iki rudens ir kviečia į šio sezono paskutinį kūrybos projektą – meno laboratoriją, apjungiančią garsą ir spalvas. Studijoje apsilankys kompozitorius ir muzikantas Paulius Kilbauskas bei tapytojas Sigitas Staniūnas.

Kurdami gyvai ir tęsdami simbiozės mene idėjas, abu menininkai sieks sukurti dioramą, kurioje susipins muzika ir tapyba. Atspindint M. K. Čiurlionio, A. Skriabino, J. W. Goethes, V. Kandinskio idėjoms, LRT OPUS Ore studijoje gims nauja meno forma, kurioje įvaizdžiai, garso vibracijos ir melodijų linijos pavirs, pasak abiejų performanso dalyvių, užburiančia harmonija, skirta pagerbti iškiliuosius menininkus.

„Džiaugiamės, kad būtent su tokiu projektu galime pabaigti šio sezono koncertus.  P. Kilbauskas ir S. Staniūnas – išskirtinės asmenybės, todėl net neabejojame, kad renginys bus unikalus, visai kitoks, nei ankstesnieji LRT OPUS Ore koncertai”, – pasakoja LRT OPUS Ore režisierius Povilas Varvuolis.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT OPUS radijuje. Koncerto pradžia – 18.00 val. Tiesioginė transliacija iš LRT OPUS studijos.

Radijo stoties LRT OPUS dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz


Visus LRT OPUS Ore serijos koncertus galite pamatyti čia.

 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt