Kultūra

2016.05.12 14:06

Penktadienį – vienintelis B. Clementine`o koncertas Baltijos šalyse

LRT.lt2016.05.12 14:06

Jau penktadienį Vilniuje – vienintelis  „Mercury“ prizo laimėtojo Benjamino Clementine`o pasirodymas Baltijos šalyse. Renginio organizatoriai džiaugiasi, kad šį britų kultūros ambasadorių į „Compensa“ koncertų salę pavyko prisivilioti pačiu laiku ir dar kartą kviečia gyvai pamatyti šią naują muzikos pasaulio žvaigždę.

Tikras, nuoširdus, unikalus ir daug gyvenimo išbandymų patyręs menininkas – toks yra jaunasis britų tenoras, basakojis poetas, mados namų „Burberry“ favoritas, savamokslis pianistas ir tiesiog gyva šių dienų britų legenda B. Clementine`as, rašoma pranešime spaudai.

Kadaise benamo dalią išgyvenęs kūrėjas šiuo metu yra bene labiausiai linksniuojamas britų atlikėjas. Jo ašaros, požiūris, viltis, skausmas ir meilė palietė galybę žmonių visame pasaulyje. 

„Jei Benjamino Clementine`o muzika jums neužima kvapo, gali būti, kad turite širdies problemų“, – taip apie B. Clementine`o debiutą rašė nepriklausoma muzikos žurnalistė Emilija Visockaitė. 

Šios savaitės pradžioje internete pasirodė naujausias Benjamino Clementine`o darbas ir įvaizdinis klipas. Tai – vienspalvis ir surealus trumpo metro filmas, kurį režisavo žinomas režisierius Craigas McDeanas ir jo kolegė Masha Vasyukova. Šį pavasarį Naujajame Džersyje nufilmuotame vaizdo klipe nuolat vaizduojamas Benjaminas kovoja su savo demonais ir pasakoja dar vieną savo gyvenimo istoriją. 

Kalbant apie naujausius Benjamino Clementine`o pasiekimus, būtina paminėti ir debiutą populiariame JAV televizijos šou „The Late Late With James Corden“. Šios savaitės pradžioje jis gyvai studijoje ir milijonams žiūrovų prie televizorių ekranų atliko „I Won't Complain“ kūrinio versiją, kurią visai neseniai savo vyriškų kvepalų aromato reklamoje panaudojo ir britų mados namai „Burberry“. 

B. Clementine`ui užteko tik fortepijono ir išskirtinio balso, kad jis vėl atsidurtų dėmesio centre. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, tai buvo pirmasis viešas B. Clementine`o pasirodymas JAV televizijos eteryje. Patvirtinta, kad „I Won't Complain“ versiją ir kitus atmintinai žinomus debiutinio albumo kūrinius gyvai išgirs ir koncerto Vilniuje dalyviai. 

Į Vilnių „At Least For Now“ albumo autorius atvyks penktadienį popiet po uždaro įtakingos leidybinės kompanijos „Universal“ renginio Paryžiuje. Jį lydinti komanda į Vilnių lėktuvu atskris atskirai ir koncerto išvakarėse laisvą laiką skirs poilsiui. B. Clementine`as ir kompanija Vilniuje ilgai neužsibus – po koncerto „Compensa“ koncertų salėje iškart keliaus į Kijevą ir ten surengs dar vieną  koncertą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.