Šią savaitę prasideda tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2016“, kuris šiemet skirtas UNESCO Tarptautinei džiazo dienai – balandžio 30-ajai. Jis vyks balandžio 27–gegužės 2 dienomis ir nusidrieks per įvairias Lietuvos vietoves, nuo sostinės iki pajūrio, nuo Panevėžio iki Alytaus.
Pasak festivalio atstovės Monikos Kalesinskaitės, nuo pirmadienio keliuose šalies miestuose prasideda įžanginiai jau 26-ojo „Kaunas Jazz“ koncertai.
Balandžio 25 dieną Panevėžio muzikiniame teatre ir balandžio 26-ąją Alytaus miesto teatre festivalis pristatys praėjusių metų Lietuvos publikos atradimą – Kaune jau kelis koncertus surengusį dainininką iš Izraelio Tamirą Grinbergą. Jaunuolis, kurio balsas ir aistra muzikai lyginami su legendinio Ray Charleso ir Otiso Reddingo, savo šalyje jau yra gerai žinomas, pamažu jį atranda ir Europa.
Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.