Naujienų srautas

Kultūra2016.04.24 10:50

Dainininkas Prince`as kremuotas

BNS 2016.04.24 10:50

Popmuzikos superžvaigždės Prince`o kūnas šeštadienį buvo kremuotas privačios ceremonijos metu, o vėliau planuojama surengti viešą renginį dainininkui atminti, pranešė jo atstovė spaudai.

„Prieš kelias valandas su Prince`u privačios gražios ceremonijos metu atsisveikino nedidelė grupė labiausiai jo mylėtų žmonių: šeimos nariai, draugai ir kiti muzikantai, – pranešė Anna Meacham. – Prince`o palaikai buvo kremuoti, o kur jie bus laikomi nebus skelbiama.“

„Vėliau bus pranešta apie muzikinį renginį jam pagerbti“, – pridūrė velionio dainininko atstovė.

Jos teigimu, kaip ir anksčiau sakė valdžios atstovai, prireiks mažiausiai keturių savaičių, kol bus gauti Prince`o mirties priežasčių tyrimo rezultatai.

Prince`as buvo rastas miręs ketvirtadienį, o prieš savaitę jis buvo paguldytas į ligoninę dėl simptomų, panašių į gripo, nors vėliau jis stengėsi to nesureikšminti. Žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad paguldymo priežastis galėjo būti per didelė opijaus grupės vaistų nuo skausmo dozė.

Ant jo kūno nebuvo pastebėta jokių traumų požymių, kai jis buvo rastas be sąmonės lifte savo didžiulėje rezidencijoje, taip pat nebuvo jokių požymių, kad dainininkas būtų nusižudęs, penktadienį pranešė JAV pareigūnai.

57 metų Prince`as turėjo sveikos gyvensenos šalininko reputaciją, taip pat rengdavo įspūdingus pasirodymus, per kuriuos demonstruodavo didelę fizinę ištvermę.

Tačiau pastaruoju metu keli jo koncertai buvo atšaukti; jo privatus lėktuvas prieš savaitę buvo netikėtai nutupdytas, o dainininkas išvežtas į ligoninę, todėl kyla klausimų, kad Prince`as galbūt slėpė didelius sveikatos sutrikimus nuo savo gerbėjų.

„Grammy“ ir „Oskaro“ laureatas, garsėjęs kaip gitaros virtuozas ir itin ekspresyvus dainininkas, 2004 metais įtrauktas į Rokenrolo šlovės galeriją, paskutinį kartą jį gyvą trečiadienio vakarą matė „Paisley Park“ komplekso darbuotojai, bet negyvas jis buvo pastebėtas tik kitą rytą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi