Naujienų srautas

Kultūra2016.04.22 13:53

Aiškėja naujos Prince`o mirties aplinkybės

BNS 2016.04.22 13:53

Greitosios pagalbos medikams nepavyko atgaivinti popmuzikos superžvaigždės Prince`o, kuris mirė ketvirtadienį, būdamas 57 metų. Dainininkas buvo rastas susmukęs ir netekęs sąmonės lifte jo muzikos studijoje „Paisley Park“ Minesotoje, pranešė vietos šerifas.

Pastangos jį atgaivinti buvo nesėkmingos; muzikanto mirtis buvo konstatuota 10 val. 7 min. vietos (18 val. 7 min. Lietuvos) laiku, nurodė pareigūnas, pridūręs, kad pradėtas tyrimas dėl šio incidento.

„Gelbėtojai mėgino teikti gyvybę gelbstintį dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą, bet nesugebėjo atgaivinti aukos. Jis buvo pripažintas mirusiu 10 val. 7 min.“, – sakoma Karverio apygardos šerifo biuro pranešime.

Šerifo biuras paviešino operatorių pokalbio telefonu su neįvardytu vyru, paskambinusio pagalbos linija iš to komplekso, tekstą. Kai jo buvo paklausta, ar jis yra su pacientu, vyras atsakė: „Taip – tai Prince`as.“

„Grammy“ ir „Oskaro“ laureatas, garsėjęs kaip gitaros virtuozas ir itin ekspresyvus dainininkas, netikėtai mirė praėjus savaitei po to, kai buvo paguldytas į ligoninę dėl simptomų, panašių į gripo, nors vėliau jis to incidento nesureikšmino.

Mirties priežastis tebėra neaiški, nors pramogų pasaulio naujienų portalas TMZ, cituodamas daugelį neįvardytų šaltinių, nurodė, kad Prince`as savaitę prieš mirtį buvo gydomas dėl per didelės narkotikų dozės pavartojimo.

Dainininkas buvo išvežtas į ligoninę po to, kai jo privatus lėktuvas praeitą penktadienį neplanuotai nutūpė Molino oro uoste Ilinojuje po koncerto Atlantoje. Anksčiau buvo pranešta, kad Prince`as susirgo gripu.

„Daugelis šaltinių Moline mums sako, kad Prince`as buvo skubiai išvežtas į ligoninę, o gydytojai jam sušvirkštė „gyvybę gelbstinčią injekciją“ (...), kuri paprastai taikoma siekiant panaikinti opiatų poveikį“, – rašo TMZ.

Anokos apygardos Vidurio Vakarų medicinos tyrėjų biuro atstovė Martha Weaver naujienų agentūrai AFP sakė, kad pareigūnai atliks dainininko palaikų skrodimą penktadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi