Kultūra

2021.01.13 10:02

Koronavirusas nusinešė vieno seniausių „ąžuoliukų“ gyvybę

LRT.lt2021.01.13 10:02

Sausio 13-ąją dėl koronaviruso sukeltos COVID-19 ligos mirė vienas seniausių „ąžuoliukų“ Rimas Karalis, praneša choras „Ąžuoliukas“. Jis chore dainavo nuo pat pirmosios repeticijos 1959 metais, o pastaruoju laiku buvo aktyvus „Ąžuolų klubo“ choro dainininkas.

Senoji dainininkų karta, kaip rašoma choro feisbuke, jį atsimins pirmiausia kaip linksmą bičiulį ir nepamainomą tenorą. „Karaliai – choro legenda: kartu dainavo du Rimo broliai, du sūnūs, anūkas“, – teigiama įraše.

Rimo netektis „Ąžuoliukui“ yra labai neordinari. Jis – vienas pirmųjų „ąžuoliukų“. Dirbo chore kaip mokytojas. „Jo rankomis perrašytos ne vienos natos, iš kurių dainavo „Ąžuoliukas“, – prisimenama įraše. Jo broliai Vytautas ir Kęstutis, taip pat sūnūs Paulius ir Tomas bei anūkas Adomas – „ąžuoliukai“.

R. Karalio žmona Vida – chorvedė, savo profesinį gyvenimą paskyrusi jaunimo chorui ir vaikų muzikiniam ugdymui. „Tai neeilinė šeima „Ąžuoliuko“ kartų kontekste. Choro nariai reiškia gilią užuojautą visai Rimo šeimai“, – rašoma pranešime.

Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio. Jis chore dainavo nuo pat pirmosios...

Posted by Choras Ąžuoliukas on 2021 m. sausio 12 d., antradienis