Naujienų srautas

Kultūra2016.03.23 11:39

D. Fletcheris apie „Erelį Edį“: esu tikras – lietuviams tai bus juokinga

Į Lietuvos kino teatrus atkeliauja populiaraus britų aktoriaus Dexterio Fletcherio režisuota komedija „Erelis Edis“, kurioje pasakojama tikrais faktais paremta istorija apie jaunuolį, nuo mažens svajojusį dalyvauti olimpinėse žaidynėse. 

Anot filmo režisieriaus, šioje komedijoje yra daug britiško humoro, bet tai tikrai nereiškia, kad jį supras tik britai.

„Esu tikras – tai bus juokinga ir lietuviams“, – tikina režisierius.

Paklaustas, kodėl būtent dabar imtasi šios istorijos ekranizacijos, D. Fletcheris teigia, kad visada tenka sulaukti momento, kai tinkami žmonės susiburs tinkamu metu ir atsiras galimybė pradėti kurti filmą.  

„Kai kurie scenarijai metų metais guli lentynose. <...> Kai Hugh Jackmanas ir Taronas Egertonas, du pagrindiniai aktoriai, taip pat prodiuseris Matthew Vaughnas ir aš susirinkome, tai tapo įmanoma“, – pasakoja D. Fletcheris.

Pasak filmo kūrėjo, remiantis tikra dar gyvo žmogaus (sportininko Michaelo Edwardso) istorija kurti buvo iš dalies lengviau, nes tam tikrais atvejais buvo galima pasitikslinti faktus, tačiau, anot D. Fletcherio, yra ir kita medalio pusė.

„Yra ir atsakomybė prieš žmogų. Jis turi šeimą, vaikus, draugus, tad jokiu būdu negalima jo išjuokti, turi viską pateikti pagarbiai“, – teigia režisierius.

Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi