Kultūra

2016.02.24 11:30

M. Levickis ir A. Lasytė suvienijo jėgas bendram projektui

LRT.lt2016.02.24 11:30

Du gabūs publikos numylėtiniai – dainininkė Aistė Lasytė ir akordeono virtuozas Martynas Levickis – susivienijo bendram projektui. Atlikėjai nusprendė paminėti kultinio tango novatoriaus Ástor Piazzolla 95 gimtadienį ir gerbėjams ruošia ypatingą programą.

Atlikėjai intensyviai ruošiasi naujam šou ir kviečia visus pasiklausyti aistros kupiną programą, sudarytą tik iš Á. Piazzolla kūrinių.

„Džiaugiuosi, jog kompaniją orkestro fronte man palaikys Aistė, kurią savo vizijose išvydau dar tik svajodamas apie koncerto įgyvendinimą. Yra toks posakis: tango šokti reikia dviese (it takes two to tango),  tad pažadu, jog programoje tikrai išgirsite mudviejų muzikinius šokius“, – pasakoja Martynas.

A. Lasytė taip pat neslepia džiugesio dėl susikūrusio dueto: „Man didžiulė garbė –  nekantraudama laukiu koncertų ir pirmojo mūsų pasirodymo kartu.“

Švęsti 95-ąjį Á. Piazzolla gimtadienį su M. Levickiu, „Mikroorkéstra“ styginių ansambliu bei A. Lasyte galėsite aistra alsuojančiame koncerte „95 Piazzolla atspalviai“: kovo 8 d. Vilniuje, kovo 12 d. Marijampolėje, kovo 17 d. Kaune.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.