Kultūra

2016.02.11 22:22

Roko žvaigždės autobiografija pasaulį išvys rugsėjį

ELTA2016.02.11 22:22

Roko žvaigždė Bruce`as Springsteenas parašė autobiografiją. Knyga „Born to Run“, pavadinta pagal 1975 m. išleistą albumą, knygynuose pasirodys rugsėjo 27 dieną, ketvirtadienį pranešė JAV leidykla „Simon & Schuster“, kuria remiasi agentūra AFP.  

B. Springsteenas knygą rašė septynerius metus. Joje jis aprašo savo jaunystę, praleistą mažame miestelyje Naujojo Džersio valstijoje. „Poezija, pavojus ir tamsa“ esą jau tuomet kurstė jo fantazijas. Atlikėjas, be to, prisimena muzikinės karjeros pradžią ir legendinės savo grupės „E Street“ suklestėjimą.

66-erių B. Springsteenas su „nuginkluojančiu atvirumu“ pirmą kartą pasakoja apie savo „asmenines problemas“, kurios įkvėpė jį sukurti geriausius kūrinius, teigiama leidyklos pranešime. „Juokinga rašyti apie save patį, –  knygoje rašo atlikėjas. – Tačiau vykdydamas tokį projektą, autorius duoda pažadą: atskleisti skaitytojui savo mintis. Tą daryti aš bandžiau šiuose puslapiuose.“

Pasak „New York Times“, B. Springsteenas iš leidyklos už autobiografiją gavo daugiau kaip 10 mln. dolerių (8,8 mln. eurų) avansą. „Simon & Schuster“ knygą išleis JAV, Didžiojoje Britanijoje, Kanadoje, Australijoje ir Indijoje.

B. Springsteenas, išgarsėjęs tokiomis dainomis, kaip „Born in the USA“ ir „Dancing in the Dark“, 1973-aisiais išleido savo debiutinį albumą „Greetings from Asbury Park, N.J“. Po dvejų metų rokeris su albumu „Born to Run“ pasiekė populiarumo viršūnę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt