Naujienų srautas

Kultūra2016.02.05 11:57

„Kaunas Jazz 2016“ žvaigždės koncertuos net šešiuose Lietuvos miestuose

LRT.lt 2016.02.05 11:57

Balandžio pabaigoje vyksiantis festivalis „Kaunas Jazz“ šįmet nusidrieks per visą Lietuvą, nuo sostinės iki pajūrio, nuo Panevėžio iki Alytaus.

Kasmet publikos iš visų Lietuvos kampelių sulaukiantis festivalis šįmet nusprendė pats žengti arčiau šalies regionų, kurie dažniausiai nėra taip gausiai lepinami gerais koncertais, kaip trys Lietuvos didmiesčiai.

Todėl „Kaunas Jazz“ žvaigždžių pasirodymai vyks ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir Panevėžyje, Alytuje, Jurbarke ir Palangoje.

„Koncertai kituose miestuose mums nėra naujiena, tačiau šįkart festivalio atlikėjai per Lietuvą pasklis bene plačiausiai per visą renginio istoriją. Tai – ir noras mažesniuose miestuose pagyvinti kultūrinį gyvenimą, ir mūsų eksperimentas. Gali būti, kad ateityje „Kaunas Jazz“ išsiplės į dar daugiau miestų“, – sakė festivalio „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė.

Palangos klube „Vandenis“ balandžio 30-ąją koncertą surengs norvegas Jarle Bernhoftas, kuris pernai pretendavo į prestižinį „Grammy“ apdovanojimą geriausio „r`n`b“ albumo kategorijoje.

Jarle Bernhofto klipas „Stay With Me“: 

Balandžio 25 dieną Panevėžio muzikiniame teatre ir balandžio 26-ąją Alytaus miesto teatre „Kaunas Jazz“ pristatys praėjusių metų Lietuvos publikos atradimą – Kaune net kelis įspūdingus koncertus surengusį dainininką iš Izraelio Tamirą Grinbergą.

Tamiro Grinbergo pasirodymas „Kaunas Jazz Ruduo 2015“:

Balandžio 30-ąją „Kaunas Jazz“ pasirodymo sulauks ir Jurbarkas. Šio miesto parodų ir koncertų salėje pasirodys pritrenkianti atlikėja iš Austrijos, šios šalies muzikos proveržiu vadinama dainininkė Saedi.

Saedi vaizdo klipas „Who Can Be Real“:

„Kaunas Jazz“ koncertuose šįmet taip pat pasirodys JAV vokalo superžvaigždės „Take 6“, pastarųjų metų Izraelio muzikos sensacija Ester Rada, džiazo dievaitė Stacey Kent, Vokietijos veteranas Klausas Doldingeris su grupe „Passport“, Jazzu su Petru Geniušu, „Koop Oscar Orchestra“, Dainiaus Pulausko grupė ir daug kitų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi