Kultūra

2020.10.24 11:49

Popžvaigždė Samantha Fox vieninteliame interviu Lietuvoje intriguojančiai atviraus Kazlaus laidoje

LRT.lt2020.10.24 11:49

Samantha Fox – pasaulinio garso popžvaigždė, vienos vasaros hito dievaitė, išliko tos karštos devinto dešimtmečio kartos atmintyje ir ritmai iš praeities skamba jos gerbėjų pilnose salėse.

Keliaudama su koncertais jau ne vieną kartą lankėsi ir Lietuvoje. „Vis žiūrėdama į publiką atpažįstu daug gerbėjų, kuriuos matau kaskart besilankydama čia. Tai nuostabu“, – sako atlikėja.

Pirmoji jos žvaigždžių valanda išmušė, kuomet jos gan pikantiškos nuotraukos papuošė daugiatiražių leidinių viršelius. Ji tapo geidžiama ir ...maištaujanti. Besimokydama katalikiškoje mokykloje ėmė laužyti įvairius ten galiojusius tabu. „Negalima to, negalima ano ir dar reikia už tai mokėti pinigus“ – prisimena dainininkė.

„Touch me“ („Paliesk mane“), daina, išgarsinusi dainininkę per akimirką, – tą vasarą prie jos prisiliesti geidė milijonai. „Tapau tikra žvaigžde“, – atsidūsta Samantha Fox.

Vaikystėje svajojusi tapti aktore ir netgi kurį laiką studijavusi aktorių ruošimo mokykloje, dabar puikiai atlieka savo vaidmenį – ji lengvų fantazijų ir neblėstančios jaunystės įkvėpėja milijonams gerbėjų visame pasaulyje.

Atlikėja tiki savo misija. „Mes moterys, tapome stipresnės, dabar visi tiki tuo, kuo užsiimame“, – savo kelių dešimtmečių sceninę patirtį apibendrina ji.

Apie pikantiškas savo nuotraukas daugiatiražiuose leidiniuose, vasaros hito svaiginančią šlovę, batų kolekciją, netelpančią jos namuose ir klausytojų būrius koncertuose atlikėja pasakoja LRT PLIUS laidoje. Vienintelį Samanthos Fox interviu Lietuvoje žiūrėkite laidoje „Skambantys pasauliai su Nomeda Kazlaus“ šeštadienį, spalio 24 dieną, 17.30 val.