Kultūra

2016.01.27 15:48

M. Tyla: M.A.M.A. apdovanojimuose garsūs atlikėjai populiarina mažiau žinomus

LRT KULTŪROS laida „Muzikos savaitė“, LRT.lt2016.01.27 15:48

M.A.M.A. apdovanojimuose siekiama įvertinti įvairių muzikinių stilių atlikėjus. Ir nors ne paslaptis, kad daugiausiai eterio skiriama žinomiausiems dainininkams, šie, prodiuserio Martyno Tylos teigimu, mažiau žinomiems atlikėjams suteikia galimybę pasiekti didesnę auditoriją. 

„Yra mažiau žinomų atlikėjų, kurių auditorija – gal 1000 žmonių, bet jie tikrai nuostabūs. Kaip jiems pasiekti didesnę auditoriją? Tie, kurie yra populiarūs, suteikia galimybę šitame renginyje mažiau žinomiems atlikėjams tapti labiau matomiems. Prie televizorių Lietuvoje sėdi 800 tūkst. žmonių ir jie žino atlikėją Edmundą Kučinską, bet po jo groja „Liūdni slibinai“, tai tie 800 tūkst. sužino, kas yra „Liūdni slibinai“, ir galbūt iš jų bent 10 proc. sako: man patiko, jie tikrai faini“, – aiškina M. Tyla.  

Prodiuserio teigimu, kiekvienais metais apdovanojimų rengėjai sulaukia nuostabos, kad programoje – daug nežinomų atlikėjų. M.A.M.A. apdovanojimai rengiami jau 5 kartą. 

„Kiekvienais metais vis norisi sakyti, kad apdovanojimai bus patys geriausi, geresni už buvusius, bet kurie bus patys geriausi, taip ir nesužinosime. Geriausio renginio įvertinimą matau kitaip. Labai džiugu, kad norą atvykti į šiuos apdovanojimus pareiškė didžiųjų leidybinių firmų atstovai. Tai jau yra įvertinimas, jiems įdomu, kas vyksta Lietuvoje. Gal po šių apdovanojimų turėsime žvaigždžių, kurios iškeliaus į pasaulinę rinką“, – tikisi M. Tyla. 

Plačiau – LRT KULTŪROS laidoje „Muzikos savaitė“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.