Naujienų srautas

Kultūra2016.01.20 12:42

Tricky Vilniuje pristatys naujausią savo projektą „Skilled Mechanics“

LRT.lt 2016.01.20 12:42

Vasario 5 d. menų fabrike „Loftas“ savo naujausią albumą „Skilled Mechanics“ pristatys kultinis britų prodiuseris, triphopo krikštatėvis Tricky. Kaip rašoma pranešime spaudai, jis įdėjo didžiulį indėlį muzikos istorijoje.

Nors naujausias Tricky darbas muzikos įrašų parduotuvių lentynas ir internetą pasieks tik penktadienį, antradienį „BBC Radio 6“ šį britų prodiuserio albumą paskelbė „Album of the Day“. „Skilled Mechanics“ projektas jau anksčiau atkreipė muzikos žiniasklaidos ir kritikų dėmesį. Apie jį rašė tokie įtakingi muzikos portalai kaip „Pitchfork“, „NME“, „Rolling Stone“, „Spin“, „Stereogum“, „Fact Magazine“ ir daugelis kitų muzikos tinklaraščių. Panašu, kad Tricky ir vėl sulauks pagyrų už eksperimentus, išlaikytą savitą muzikos stilių ir dar vieną įrašą ir taip turtingoje savo diskografijoje.

Primename, jog tai bus jau dvyliktas britų prodiuserio Tricky studijinis darbas. Per visą, daugiau nei dvidešimt metų trunkančią solinę karjerą, Vilniuje koncertuosiantis muzikantas darbavosi su tokiais atlikėjais kaip „Massive Attack“, „Red Hot Chili Pepers“, „The Antlers“, Damon Albarn, Björk, P. J. Harvey, Martina Topley – Bird, Yoko Ono, Ed Kowalczyk, Terry Hall, Alison Goldfrapp, Alanis Morissette, Cindy Lauper, Tirzah, Nneka, Elvis Costello, Neneh Cherry, Grace Jones, Terranova, Lisa Coleman ir kitais.

Albumo „Skilled Mechanics“ įrašai vyko Berlyne ir juose dalyvavo net keli kviestiniai vokalistai, tarp jų – danų vokalistė Oh Land, britų atlikėja Renata Platon, puikiai pažįstama ilgametė Tricky scenos partnerė Francesca Belmonte, kinų reperė Ivy ir būgnininkas Luke Harris.

Patvirtinta, kad Tricky albumo „Skilled Mechanics“ perklausa bus surengta sausio 25 d. rytą vienos lietuviškos radijo stoties tiesioginiame eteryje. Ištikimiausi Tricky gerbėjai kviečiami pirmadienį ryte įsijungti savo radijo imtuvus ir „LRT OPUS“ radijo stoties dažnį. Radijo programoje „Atmerk akis“ daina po dainos bus pristatytas ir išsamiai apžvelgtas visas ilgametražis „Skilled Mechanics“ albumas. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi