Naujienų srautas

Kultūra2016.01.09 16:09

Įteiktas Lietuvos žurnalistų draugijos apdovanojimas – Stasio Lozoraičio premija

Kaune, Istorinėje prezidentūroje įteiktas Lietuvos žurnalistų draugijos apdovanojimas – Stasio Lozoraičio premija. Ji atiteko laikraščio „Ūkininko patarėjas“ žurnalistui Arnoldui Aleksandravičiui.

Ilgametis laikraščio „Ūkininko patarėjas“ žurnalistas Arnoldas Aleksandravičius sulaukė didelio kolegų įvertinimo. Lietuvos žurnalistų draugija už ilgametę veiklą atspindint Lietuvos nepriklausomybės siekius ir įtvirtinant šalies valstybingumą nusprendė jį apdovanoti Stasio Lozoraičio premija „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“.

„Pirmoji mintis buvo, kad gal esu nevertas, nes save laikiau tik žurnalistikos juodadarbiu, žurnalistas, kuris tik rašo. Va, televizijos veidai – visuomenė aptaria kiekvieną jų pasakytą žodį, o čia – rašai ir tas ryšys su skaitytojais toks anoniminis. Ir staiga sužinai, kad tavo 25-erių metų žurnalistinis darbas įvertintas premija, sakau – jautiesi lyg užklopęs į Everestą“, – pasakoja S. Lozoraičio premijos laureatas Arnoldas Aleksandravičius.

Lietuvos Sąjūdžio leidinio „Kauno aidas“ bendradarbis rašė straipsnius laikraščiams „XXIas amžius“ ir „Kauno laikas“. Vėliau perėjo į laikraštį „Ūkininko patarėjas“, dabar vadovauja informacijos skyriui. A. Aleksandravičius rašo ir apsakymus, apysakas, pjeses.

„Visi jo rašiniai, žvilgsnis nukreiptas į mūsų valstybės stipritnimą, pilietiškos visuomenės ugdymą. Jis tikrai savo rašiniuose principingas ir objetyvus, man patinka, kad niekada neprasilenkia su žurnalisto etika“, – teigia Žurnalistų draugijos centro pirmininkė Gražina Viktorija Petrošienė.

Arnoldas Aleksandravičius  – 18-asis Stasio Lozoraičio premijos laureatas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi