Kultūra

2020.09.29 22:37

Marius Repšys spektaklyje atskleidžia savo gyvenimo istoriją – nuo vaikystės patirčių iki išgyventos depresijos

Kristina Karlonė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2020.09.29 22:37

Dėl rekonstrukcijos į kitų šalies miestų sales persikėlusiame Nacionaliniame dramos teatre premjera „Vaidina Marius Repšys“. Čia pats M. Repšys scenoje pasakoja savo gyvenimo istoriją, vaikystės patirtis, vaidmenis, vidinius išgyvenimus.

Scenoje M. Repšys – vienas, čia jis žiūrovams pasakoja savo gyvenimo istoriją. Nacionalinio dramos teatro spektaklis „Vaidina Marius Repšys“ sukurtas pagal aktoriaus knygą „Heraklis nr. 4“, kurioje jis drąsiai kalba apie išgyventą depresiją. Spektaklyje pasakojama menininko ligos ir atsigręžimo į save istorija.

„Kai susimąsčiau, kas su manimi vyko gyvenime, tai atradau, kad ir tas įvyko, ir tas, ir anas, kas yra įdomu ir kas nėra norma. Aš apie tai noriu papasakoti žmonėms“, – sako aktorius.

Marius Repšys vaidina spektaklyje apie save: pasakoja apie įveiktą depresiją ir patirtis vaikystėje

M. Repšys scenoje vaidina ne tik save, greta atsiduria ir jo sukurti personažai. Spektaklio režisierius – Mariaus brolis Mantas Jančiauskas. Jis sako, kad darbas kartu turėjo ir privalumų, ir trūkumų.

„Mes su Mariumi esame artimi ir tam tikri dalykai yra ne tik asmeniniai Mariaus, bet ir šeimos istorija. Tai su asmeniškumais kildavo sunkumų, bet lygiai tame asmeniškume buvo stiprybė“, – tikina režisierius.

Dėl Nacionaliniame dramos teatro rekonstrukcijos spektaklio premjera vyko Jonavoje. Spektakliai artimiausiu metu bus vaidinami Alytuje ir Anykščiuose.