Naujienų srautas

Kultūra2015.12.22 09:26

Holivudo šlovės alėjoje atidengta režisieriaus Q. Tarantino žvaigždė

ELTA 2015.12.22 09:26

„Oskaro“ laimėtojas kino režisierius Quentinas Tarantinas pirmadienį buvo pagerbtas žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje, likus kelioms dienoms iki jo naujausio filmo „Bjaurusis aštuntukas“ (The Hateful Eight) premjeros, skelbia ABC7.

Garsusis filmų kūrėjas prie kinų teatro TCL Holivudo bulvare susirinkusiai miniai pasakojo, kaip jo tėvai atsivesdavo jį į žymųjį teatrą žiūrėti filmų, tokių kaip „Bučas Kesidis ir Sandensas Kidas“ (Butch Cassidy and the Sundance Kid) ar juostos apie agentą Džeimsą Bondą (James Bond) „Deimantai amžiams“ (Diamonds are Forever).

Iškilmingoje žvaigždės atidengimo ceremonijoje dalyvavo aktorius Samuelis L. Jacksonas, vaidinęs keliuose K. Tarantino kurtuose filmuose, taip pat režisieriaus mylimoji kostiumų dizainerė Courtney Hoffman.

16 metų mokyklą metęs Q. Tarantinas pelnė du „Oskarus“ – 2013 metais už juodojo humoro vesterną „Ištrūkęs Džango“ (Django Unchained) ir 1995-aisiais už kultine juosta tapusį „Bulvarinį skaitalą“ (Pulp Fiction).

Penktadienį pasaulio kino teatruose pasirodysiančiame naujausiame režisieriaus darbe „Bjaurusis aštuntukas“ vaidina tokie žinomi aktoriai kaip S. L. Jacksonas, Kurt Russelas, Channingas Tatumas, Jennifer Jason Leigh, Timas Rothas ir kiti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi