Kultūra

2015.12.03 16:05

Legendiniai „Queen“ atvyksta į Baltijos šalis

DELFI.lt2015.12.03 16:05

2016-ųjų vasara Baltijos šalių melomanams įspūdingai prasidės Taline – šiandien atskleista, kad birželio 5-ąją Estijos sostinės Dainų slėnyje pasirodymą surengs legendinė roko grupė „Queen“ su dainininku Adamu Lambertu.

Tai bus vienintelis „Queen“ ir Adamo Lamberto pasirodymas Baltijos šalyse. Į jį muzikantai kviečia atvykti gerbėjus iš Latvijos ir Estijos. Bilietai į šį išskirtinį pasirodymą prekyboje pasirodys nuo gruodžio 7 d. 10 val. Tik pirmąsias dvi prekybos savaites bilietai bus parduodami ypatinga, mažesne kaina – už 49 eurus. Po rugsėjo 20-osios bilietai kainuos 59 eurus, koncerto savaitę – 69 eurus. Bilietai į fanų zoną kainuos 99 eurus, bus suteikta galimybė įsigyti ribotą skaičių VIP bilietų.

Grupė „Queen“ - bene labiausiai legendomis apipintas roko muzikos vardas. Parduota šimtai milijonų šios grupės albumų egzempliorių, ji yra pelniusi neįtikėtiną skaičių svarbių apdovanojimų, daugybė jos albumų ir kūrinių pasiekė „topų“ aukščiausias vietas. Gausybė ištikimų gerbėjų, kurie „Queen“ seka ir šiandien, įrodo – tai viena svarbiausių visų laikų grupių. Net ir po tragiškos unikaliojo vokalisto Freddie Mercury mirties „Queen“ išlieka vienu labiausiai mylimų muzikos kolektyvų. Pastaruosius keletą metų grupės vokalistas yra jaunas ir talentingas amerikiečių dainininkas Adamas Lambertas, išgarsėjęs dar prieš „Queen“ kvietimą prisijungti.

„Queen“ nariai ir Adamas pirmą sykį kartu pasirodė 2009-aisiais – muzikinio TV šou „American Idol“ finale. Po to jie kartu koncertavo MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonijoje.

Netrukus Adamas Lambertas tapo nuolatiniu „Queen“ pasirodymų dalyviu. 2012 ir 2013 metais su juo grupė surengė keletą didelių koncertų, pasirodė televizijoje, surengė gastroles JAV, į kurių koncertus buvo išpirkti visi bilietai. Metus jie baigė Londone – ypatingu pasirodymu greta garsiojo Big Beno. Per BBC televiziją šį koncertą stebėjo daugiau nei 12 milijonų žiūrovų.

2015-ųjų pradžioje grupė koncertavo Europoje, rudenį apsilankė Pietų Amerikoje. Čia „Queen“ ir Adamas Lambertas surengė milžinišką pasirodymą Brazilijoje – festivalio „Rock In Rio“ atidaryme, kuriame „Queen“ grojo ir prieš tris dešimtmečius, 1985-aisiais. Prieš 30 metų grupė surengė du koncertus festivalyje, kuriuos stebėjo 500 tūkstančių žmonių. Grupės dainų populiarumas nemažėja – bilietai į „Queen“ ir Adamo Lamberto koncertus parduodami visur, kur šie muzikantai apsilanko.

„Džiaugiamės, kad vasarą pradėsime tokiu įspūdingu koncertu. „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Under Pressure“, „Bohemian Rhapsody“, „We Are The Champions“ ir kiti hitai tikrai galingai skambės Dainų slėnyje. Džiaugiamės ir tuo, kad pavyks surengti atskirą „Queen“ koncertą. nes mūsų regione ši grupė dažniausiai groja festivaliuose. „Queen“ yra legenda ir labai svarbi grupė visai muzikos scenai. Esu tikra, kad tai bus nuostabus ir jaudinantis koncertas“, - sako pasirodymo rengėjų „Live Nation“ Baltijos šalių regiono vadovė Eva Palm.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt