Kultūra

2020.08.06 16:23

Kauno valstybinio choro tenorui nustatytas koronavirusas, per 60 kolegų tebelaukia tyrimo

Austėja Mikuckytė-Mateikienė, LRT.lt2020.08.06 16:23

Kauno valstybinio choro 50-mečiui tenorui nustačius koronavirusą, visi 64 choro nariai izoliavosi. Tai LRT.lt patvirtino choro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Petras Bingelis. „Taip netikėtai mus išmušė iš balno“, – teigė P. Bingelis.

Nors choro nariai izoliavęsi jau rugpjūčio 3 dienos, dar nė vienas iš izoliavusiųjų nesulaukė kvietimo tikrintis. „Mums sakė, kad per šiandien ir rytojų patikrins, bet diena jau į pabaigą ir dar nėra patikrintų“, – LRT.lt komentavo P. Bingelis. Pašnekovas apgailestavo, kad taip trukdosi repeticijos.

Anot jo, ketvirtadienį turėjo įvykti koncertas Trakuose, tačiau jį teko atšaukti. Sekmadienį choras turėtų koncertuoti Jonavoje – Pažaislio festivalio koncerte. „Galbūt suspėsime pasitikrinti ir galėsime koncertuoti“, – viliasi pašnekovas.

Kol kas nieko kiti choro nariai nejaučia simptomų. „Mes nuotoliniu būdu mokomės toliau repertuaro, kad pilnai būtume pasiruošę, kai sugrįšime“, – teigė pašnekovas. Pasak jo, laukia choro laukia Vilnius City Opera kūrinys „Pikų dama“, Pažaislio festivalio baigiamasis koncertas ir kiti renginiai.

„Taip netikėtai mus išmušė iš balno“, – LRT.lt teigė P. Bingelis.

Pirmieji žinią apie užsikrėtusį tenorą pranešė lrytas.lt