Kultūra

2015.10.20 19:47

V. Bareikis: atrankoje į spektaklį pasijutau kaip penkiametis tarp kultūristų

LRT KULTŪROS laida „Visu garsu“, LRT.lt2015.10.20 19:47

Režisierius ir muzikantas Vidas Bareikis šiuo metu aktyviai ruošiasi savo trečiojo muzikinio albumo pristatymui ir tuo pat metu kuria naują spektaklį. O klausimas, kam teiktų prioritetą – teatrui ar muzikai, jam primena kitą klausimą – apie blynus ir šaltibarščius.

„Prieš kurį laiką bandžiau išskirti prioritetą, tačiau, supratau, kad tiek teatras, tiek muzika man teikia malonumą. Dabar klausimas, ką aš rinkčiausi: teatrą, ar muziką, man primena kitą klausimą – apie blynus ir šaltibarščius. Mėgstu ir tą, ir tą, tiesiog šaltibarščiai labiau tinką vasarą, o blynai su uogiene – sekmadienio rytui“, – pasakoja V. Bareikis.

Kai dirba su teatru, muzika tampa V. Bareikio laisvalaikiu. O kai kuria muziką, tuo pat metu pradeda planuoti naują spektaklį. Ir tik pradėjęs režisuoti jis suprato, kad negali būti ir aktorius, ir režisierius, tad teko pasirinkti.

„Visai neseniai nuėjęs į atranką aktorine prasme pasijutau kaip penkiametis tarp kultūristų fitneso varžybose. Per tuos aštuonerius metus, kol užsiiminėjau režisūra, kiti pumpavo aktorystės raumenis“, – sako V. Bareikis.

Visas interviu – LRT KULTŪROS laidoje „Visu garsu“. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.