Kultūra

2015.10.20 06:47

L. Adomaitis apie G. Paškevičių: vienas kito muzikai simpatizuojame seniai

LRT KULTŪROS laida „Muzikos savaitė“, LRT.lt2015.10.20 06:47

200 žmonių – tiek muzikantų dirbo scenoje kartu su dainininkais Linu Adomaičiu ir Gyčiu Paškevičiumi koncerto „Arena Show“ metu. Pirmaisiais įspūdžiais po praėjusio koncerto besidalijantis L. Adomaitis tikina, kad atliktas didelis darbas, o apėmęs nuovargis – labai malonus. 

Koncertų turas „Arena Show“ – bendra abiejų dainininkų idėja, netikėtai gimusi pernai. „Vienas kito muzikai simpatizuojame jau seniai. Pernai Šiauliuose pakviečiau Gytį kaip specialų svečią į mūsų koncertą. Susitarėme, kad užbaigę darbus susiskambinsime. Tad paskambinau Gyčiui ir dar nieko konkretaus nepasiūlęs sulaukiau jo atsakymo „Darom“, – sako L. Adomaitis.

Anot atlikėjo, šis projektas pareikalavo sudėtingų įgarsinimo ir techninių planų, nes scenoje vienu metu dirba net 200 žmonių. „Plaukai šiaušiasi, kai pagalvoju, kiek čia visko buvo. Darbo – labai daug, bet nuovargis – malonus“, – sako jis.

Daug kartu su žmona keliaujantis L. Adomaitis tikina, kad kelionės turi įtakos jo kūrybai. „Pernai, keliaudamas po Vietnamą, sukūriau pusę savo albumo „Laiko mašina“. Tačiau kartais nutinka taip, kad keliaudamas visiškai neužsiimu kūryba, o tai darau tik grįžęs į studiją“, – sako dainininkas.

Plačiau – LRT KULTŪROS laidoje „Muzikos savaitė“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.