Kultūra

2015.10.17 23:23

Pro langą iškritusio R. Boravskio istorijoje – geros naujienos

DELFI.lt2015.10.17 23:23

Praėjusį šeštadienį pro langą iškritęs aktorius Rolandas Boravskis savaitę prabuvo komoje. Tačiau jo artimieji praneša džiugią žinią – jis pabudo. 

„Šeštadienį popiet, po savaitės komoje, atgavo sąmonę ir atmerkė akis Rolandas Boravskis“, – savo „Facebook“ paskyroje pranešė jo artimas bičiulis Juozas Valiušaitis. – Ačiū Dievui ir budėjusiems jo tėveliams, greta besimeldusiam bičiuliui Šarūnui Puidokui bei visiems ir kiekvienam, malda budėjusiam prie Rolando sielos. Nenustokime melstis, o kurie dar ne, įsijunkime kaip galime, kaip mokame: kiekviena pastanga yra indėlis į Rolando sveikatos aruodą. Melskimės kasdien. Ačiū!“

Primename, kad Rolandą, iškritusį pro langą, aptiko sargas, kuriam įtarimų sukėlė patalpoje deganti šviesa. R. Boravskis lemtingą vakarą stebėjo spektaklio premjerą Vilniaus kameriniame teatre. Įvykio aplinkybės miglotos, nežinia, kaip įvyko pati nelaimė.

Rastą aktorių skubiai nugabeno į gydymo įstaigas. Artimieji žiniasklaidai atskleidė, kad Rolandas patyrė daug lūžių, tačiau galvos srityje sužeidimų nėra. Vis tik aktorius paniro į komą ir joje prabuvo visą savaitę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt