Naujienų srautas

Kultūra2020.04.18 12:24

Projektas „Kultūra į kiemus“: pamatykite pirmųjų pasirodymų akimirkas

fotogalerija ir videoįrašai
LRT.lt 2020.04.18 12:24

Projektas „Kultūra į kiemus“ kultūrą atneša tiesiai į mūsų kiemus. Iš Kauno balkonų gyventojai jau stebėjo keturis pasirodymus.

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kartu su bendruomenių programa „Fluxus labas“ inicijavo naują, karantino laikotarpiui skirtą projektą „Kultūra į kiemus“.

Penktadienį projekte klausėmės muzikos ir tekstų autoriaus ir atlikėjo, buvusios grupės „Karma“ įkūrėjo ir idėjinio lyderio Kazimiero Likšos dainų. Antrasis koncertas tądien – unikalaus elektroninės muzikos projekto „Girių dvasios“, įkvėpto Lietuvos gamtos ir senovės baltų kultūros, pasirodymas.

Projektas „Kultūra į namus“ prasidėjo nuo šiuolaikinio šokio: savo šokį gyventojams dovanojo „Auksinių scenos kryžių“ nominantas, šokio trupės „Nuepiko“ narys Marius Pinigis. Tačiau oficialus projekto startas įvyko balandžio 16 d., pratęsto karantino metu.

Ketvirtadienį Klasikinės muzikos mylėtojus viename Linksmakalnio kiemų (ir LRT.lt portale) džiugino Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto, baritono R. Baranausko, sukūrusio daugiau nei 20 įvairių vaidmenų operose, operetėse, miuzikluose, pasirodymas.

Netrukus „Kultūra į kiemus“ projektas pakvietė klausytis visiems puikiai žinomos atlikėjos ir dainų kūrėjos Jurgos Šeduikytės.

Nemažai kiemų gyventojų prisijungia prie LRT akcijos „Keliu vėliavą“, savo balkonuose ir languose iškėlę trispalvę. Projekto dalyviai dairosi į balkonus ir gražiausiojo savininkui įteikia LRT prizą.

Kviečiame peržiūrėti fotogaleriją, kurioje matoma graži projektų „Kultūra į kiemus“ ir „Keliu vėliavą“ sinergija.

Taip pat pamatykite pasirodymų įrašus.

Raimondo Baranausko koncertas:

Kultūra į kiemus. Operos solistas Raimondas Baranauskas ne tik dainavo, bet ir dovanojo trispalvę

Jurgos Šeduikytės koncertas:

Kultūra į kiemus. Atlikėja Jurga vėjuotą dieną pasiuntė šilumos į kiekvieno namus ir uždainavo „Queen“ dainą

Kazimiero Likšos koncertas:

Kultūra į kiemus. Pasirodymą surengęs atlikėjas Kazimieras Likša džiaugėsi gyventojų aktyvumu: galvojau, kad dainuosiu sienoms

„Girių dvasių“ koncertas:

Kultūra į kiemus. Archajiškų melodijų ir šiuolaikiško skambesio simbiozė: „Girių dvasių“ pasirodymas
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi