Kultūra

2020.03.19 13:30

Vienos operos teatras uždarytas, tačiau spektakliai – kasdien ir nemokamai internete

LRT.lt2020.03.19 13:30

Kaip ir daugelis kitų didžiųjų pasaulio operos teatrų ir koncertų salių Vienos operos teatras buvo priversta atšaukti visus pasirodymus iki pat 2020 m. balandžio 2 d. Šioje sudėtingoje situacijoje Vienos operos teatras atveria savo archyvus, kad muzikos mylėtojai visame pasaulyje galėtų ir toliau mėgautis opera ir baletu, praneša oficialus operos teatro puslapis.

Nuo kovo 15 d. Vienos operos teatras pradeda operos ir baleto spektaklių įrašų transliacijas, kurias platformoje www.staatsoperlive.com galėsite visiškai nemokamai stebėti iš bet kurio pasaulio kampelio.

Programa internetu bus transliuojama pagal iš anksto numatytą grafiką, vos su keletu išimčių. Transliacija prasideda 19:00 arba 17:00 („Valkirijos“, „Zygfrido“ ir „Dievų žūties“ atveju) vidurio Europos laiku ir bus pasiekiama 24 valandas.

Neišeidami iš namų mėgaukitės aukščiausios klasės pasirodymais, geriausių pasaulio dainininkų ir dirigentų meistriškumu.

Užsiregistravus adresu at www.staatsoperlive.com, galima užsisakyti nemokamą abonementą. Su jau užsiprenumeravusiais arba už transliacijas susimokėjusiais klientais bus susisiekta atskirai.

Programa: čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.