Naujienų srautas

Kultūra2015.09.09 15:08

„Golden Parazyth“ vyks į „Moscow Music Week“ festivalį

LRT.lt 2015.09.09 15:08

Vasara baigėsi, festivalių sezonas – ne. Elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ trečiadienį išvyksta į Rusijos sostinę Maskvą, kur jų laukia muzikos festivalio „Moscow Music Week“ scena. Įdomu tai, kad tai bus pirmoji dueto viešnagė Maskvoje – devintus karjeros metus skaičiuojantis duetas dar nė karto nebuvo Rusijos teritorijoje, rašoma pranešime spaudai.  

Pagal pasaulyje populiarią atlikėjų pristatymo muzikos verslo profesionalams formulę pirmą kartą rengiamas miesto festivalis „Moscow Music Week“ papildys Europos festivalių žemėlapį.

Festivalio svečiams ir miesto publikai įvairiose Maskvos koncertų salėse ir klubuose koncertuos šimtai atlikėjų – ne tik iš Rusijos, bet ir Jungtinės Karalystės, Serbijos, Šveicarijos, Estijos, Danijos, Ukrainos, Vengrijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Itin margoje festivalio programoje šiemet pasirodys Lietuvos publikai jau pažįstami rusai „On The Go“ ir Inga Copeland iš Jungtinės Karalystės, serbai „Repetitor“, merginų grupė iš Šveicarijos „The Chickitas“, estai „Holy Motors“ ir „Rin La“, vengrai „Lorinc Barabas“, danai „Rune Frunch Trio“, grupės „Indirect“ ir „Potreba“ iš Ukrainos bei kiti kylantys atlikėjai iš Rusijos ir kitų šalių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi