Kultūra

2015.08.27 10:34

Paaiškėjo geriausias muzikos naujokas Lietuvoje

LRT.lt2015.08.27 10:34

„LRT Opus“ ir „Loftas“ visą vasarą rengė „Jaunųjų grupių konkursą“, kurio metu ekspertai ir žiūrovai rinko geriausią muzikos debiutą. Trečiadienį įvykusiame konkurso finale paaiškėjo laimėtojai. Jais tapo roko grupė iš Kauno – „Wolfsome“.

„LRT Opus“ ir „Loftas“ visą vasarą rengė „Jaunųjų grupių konkursą“, kurio metu ekspertai ir žiūrovai rinko geriausią muzikos debiutą. Trečiadienį įvykusiame konkurso finale paaiškėjo laimėtojai. Jais tapo roko grupė iš Kauno – „Wolfsome“.

„Laimėjo daug žadanti kompanija, kuri yra augantis stiprus konkurentas visiems rokeriams Lietuvoje“, – sakė vienas iš „LRT Opus“ konkurso organizatorių muzikantas Viktoras Diawara.

Tarp finalo komisijos narių šiemet buvo Povilas Meškėla, Darius Užkuraitis bei kiti muzikos scenos vilkai, kurie liko sužavėti „Wolfsome“ dainų linijomis, atlikimu, įvaizdžiu ir bendravimo su publika maniera.

Wolfsome  –  That's What We're Here For

„Wolfsome“ susikūrė 2013 metais. Paskutinius pusantrų metų grupė praleido užsidarę studijoje, kūrė dainas, repetavo ir įrašinėjo albumą. Dabar jaunuoliai jaučiasi absoliučiai pasiruošę pasirodyti viešumoje. Koncertuoti pradėjo tik gegužės mėnesį, tačiau jau spėjo pasirodyti įvairiuose festivaliuose bei suburti savo gerbėjų ratą.

Be to, vienas iš prizų, kuris atiteko „Wolfsome“ – galimybė groti ant didžiosios unikalaus miesto festivalio „Loftas Fest“ scenos jau šį savaitgalį.

„Tikiu, kad po šio koncerto grupės gerbėjų gretos dar prasiplės. Nors ir jauni, „Wolfsome“ puikiai bendrauja su publika, nėra nei per kuklūs, nei per arogantiški. Labai savi – tai žmonėms patinka“, – pridūrė V. Diawara.

Ant scenos lipo 239 jauni muzikantai

Jau antrus metus iš eilės vykusiame „LRT Opus“ jaunųjų grupių konkurse šiemet norą dalyvauti pareiškė net 65 grupės, iš jų buvo atrinktos 36 grupės. Iš viso per visus „LRT Opus“ konkurso koncertus ant scenos lipo 239 jauni muzikantai.

Taip pat arti geriausio metų debiuto titulo buvo dar 3 finale dalyvavusios grupės: rokenrolo atstovai „Basi“, „džiaziniai“ „Cosmic Apple“ ir daugybę muzikos stilių jungiantys „Whale Sounds“.

„Tikiuosi, ši graži tradicija rinkti muzikos viltis tęsis ir kitąmet“, – sakė „LRT Opus“ radijo stoties vadovas Darius Užkuraitis.

„LRT Opus“ su šiuo laimėjimu taip pat įsipareigoja priimti „Wolfsome“ dainas į radijo grojaraštį bei padėti pasiekti jiems savo auditoriją.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.